matricariachamomilla
matricariachamomilla
bu yazıyı yazarken bir yandan bitirmeye çalıştığım resmime bakarken göz yaşlarımı siliyorum. ben bu yazıyı yazıyorum çünkü artık bir neden aramıyorum. görüyorum ki kimse sizi sevmek zorunda değilmiş. ben kendime göre önemsiz biri değilim ama henüz kim için önemli biri olduğumu kavrayamadım. belki değişmesi gereken şeyler vardır belki bana öyle geliyordur. fakat ben kim olduğumu değiştiremem, o yüzden de dünyayı değiştirmeye karar verdim.

Cevaplar

esob
esob
şu cümleye bayıldım ' kendine göre önemsiz degil ama kim icin onemli olduğunu kavrama' meselesi, evet kimse önemsiz biri değildir ve bi gün değerini hakettigini alacaksın er yada gec, dünyayı değiştirmek iyi bi adım iyi bi başlangıç yeni dünyanda değerli renklerinin olması dileğiyle :))
anonim
anonim
yazdıklarından anladığım kadarıyla bir ara ilişkin vardı o bitti, sonra başkasıyla sanaldan görüşmeye başladın hatta buradan birisine de tavsiyede bulundun. şimdi de sevilmemekten yaralanmışsın. bu kadar kısa sürede insanların seni sevdiğinden nasıl emin olabilmişsin? bu arada nickin oldukça tuhaf bundan dolayı yazdıklarını okuyorum. aklımda kalanlardansın.
matricariachamomilla
matricariachamomilla
yazdığımın bir ilişki ile alakası yok emindim çünkü aynı kanı taşıyorum.
kontaminasyon
kontaminasyon
hıhı bende öyle düşünüyor(d)um, kararsızım.
free
free
çok iddialı olmuş :) yürü be koçum kim tutar seni gazı veresim geldi :)