artemis
artemis
1 yıl
bazen yolda yürürken-genelde beni eve bırakacağı zaman- "ayakkkabılarım ayağıma vuruyor"bahanesiyle yavaş yürüyorum."ya ayağımı çok acıtıyo şöyle bi dursak mı" diye yaralı ceylan gibi gözlerinin içine bakıyorum.bazen de uzun bi şey yazdığımda cevap beklerken whatsapptan çıkıyorum ki kendini baskı altında hissetmesin cevabını rahat rahat versin.ama aslında telefon elimde mesaj bekliyorum aşırı düşüncelilik canımı alacak.yüz yüze konuşurken de cevap vermesini beklerken ellerine bakıyorum çünkü çok güzeller ondan başka bi yere bakmak istemem.umarım gerçekten evleniriz ya çünkü ben bu deliyi her sabah uyanır uyanmaz görmek,çoraplarını yerden toplayıp kirli çamaşır sepetine atmak,tıraş olurken usulca ona yaklaşıp sırtından öpmek istiyorum.en kötü halimi ve en dibe düşüşümü görsün,benimle birlikte o duvar dibine oturup biraz ağlasın,davetlerde yemeklerde benimle olduğu için gurur duysun istiyorum.60lı yaşlara geldiğimizde birbirimize adımız ve bey/hanım diye hitap ettiğimiz bi gün balkonda oturup zar zor hatırladığımız anları benim çektiğim bin tane fotoğrafla desteklerken “gerçekten güzel yaşadık” diyebilelim istiyorum.bi insan bi insanı cidden istediğinden daha nasıl emin olur ki ya.ben eminim.

Yorumlar

Rıza Kaan Tangöze
mutlu ol kuzum benim :) musmutlu ol ama mutluluktan ölme döverim :))))
jbourne
jbourne
1 yıl
İnsan özeniyo ya. kıskanıyo da olabilirim. İnşallah gelinlik giydiğin günleri de görürüz
Yabadabadu 🔥
allah daim ederde, hayallerin gerçekkeşir umarım. allah ayırttırmasın :)
madalyonunoburyuzu
ay ne güzel yazmışsın yahu! okurken sanki ben yaşıyormuşum gibi mutlu etti resmen. çok mutlu olun inşallah. evlilik haberlerini de bekliyoruz bak ona göre:))
imhotep
imhotep
1 yıl
ikınızde kendinizden emin olmalısınız. bende bır zamanlar emindim. hatta karsımdakının emin oldugunada emındım. gel gelelım bi sabah kahvaltısında gelen bı msjla şok oldum dunyam basıma yıkıldı. hayallerın hayal olmasın gercek olsun ve mutlu olun inş :) benım gıbı olma. imhotep olmak cok acı.
free
free
1 yıl
artiiii düğüne geliriz artık :-)
artemis
artemis
1 yıl
@degisikbiradam kuzummm teşekkür ederimm sen de hep mutlu ol :') @jbourne allaaahhh gelinlik mi dedin,bana mı dediinnn,inşallah mı dedin.ulan gel öpücem beee *,* İnsallah seni de böyle mutlu görürüz @bilbakalimbenkimim aminnnn inşallah sana da nasip olur haberlerini bekliyorum *,* @madolyonunoburyuzu ya sen canım mısın bee !!! kurban olurum çok teşekkür ederim balım.evlilik falan dedin allahımmm allah sana da nasip eder inşallah :') @imhotep bak bu imhotep o bir salak tarafından yolda bırakıldı,imhotep sever imhotep iyi insandır imhotep çok değer verir,imhotep gibi olmayınajsskshsjk hakkında hayırlısı olsun insallah ve iyi dileklerin için teşekkür ediyorum canısı :') @free fıriiiiğğ nikah şahidim olursun sen de insallahh tabi ki sevdiceğinle *,* teşekkür ederim ehe :')
Yabadabadu 🔥
amin inşallah :))
free
free
1 yıl
inşallah artii inşallahhhhhh