onumarkamsobee
sen gel o kadar yazı yaz, bilgisayarcığın sorun çıkarsın ve zaten beğenmemiş olduğun yazı gitsin :d hadi baştan yazalım bakalım :) öküzlüğümü anlatmaya kelimeler yetmez fakat ben bir adam seviyorum.. nazar değdirmeyin, bakın "maşallah" falan deyin, olur mu? çünkü bu adamla zamana dalıp, ineceğimiz durak geldiğinde beraber inip de bir olmak istiyorum. bu adamla evlenip yuva kurmak istiyorum. her ne kadar söz dinlemez gözüksem de bir adamın sözünü dinlemek istiyorum. hatta kabul edeyim dinliyorum da. sadece bazen alışkın olmadığım şekilde söz dinleyince bedenim saçma salak tepkiler veriyor. mesela dün gece @fenomen 'in durumuna "he ulan beyefendim'in içi rahat etsin diye kayboldum" yazdırtmadı bana. şimdi yazıyorum fakat bunu. bu yazıyı yazmasam içim rahat etmeyecekti, ne yapalım? ben buradan kaybolacağıma dair yazıyı ona gönderdiğimde şaşırmıştı. buradan gitmemek için direneceğimi düşünmüş. sanırım burayı kendisinden daha ön planda tuttuğumu düşünüyor. ama öyle bir şey yok ki. ben onun önüne ailemi koyabilirim, ama o da benim ailemden biri oldu. :) ben onun önüne bir şey koyamam ki. ulan ben onu kaybetmemek için elimden ne geliyorsa yapmaya çalışıyorum. o beni "oas" olarak tanıyan, erkek sanan bir adam :) ama bana gelip de "sen oas değilsin. sen ...'sın" diyen insan. ulan benim için endişelenen, gözlerinde sevgiyi gördüğüm adam o. beni benden çok düşünen insan. kaybetmekten, incitmekten, üzmekten korkan bir adam. pkei ben ne yapıyorum? gerizekalı olaraktan ya kırıyorum ya da üzüyorum. ben niye bu kadar öküzüm acaba? neden bu kadar gerizekalıyım? ara ara düşünmüyor değilim. neyse millet. bir 4 temmuz gecesi onumarkamsobee olarak burada bir nick oluşturdum ve şimdi de o nicki tarihe gömüyorum. ben kendi kafamda gömüyorum. ne burası için böyle bir şey var, ne de başka bir yer için. bir yerde oas olarak kalacağım, o da beni tanıdığı yerde. fakat artık dedikodu'da yokum. buradan gitme sebebim de malum. sınavları, dersleri geçelim de beyefendimin içi rahat etsin istiyorum. "çık git oradan" demese de biliyorum ki ben buradan gittiğimde rahatlayacak o. e o zaman ben niye daha burada durayım ki? İçimde ne saklıydı bilmiyorum ama hunharca dışarı çıkarıyor beyefendi. İyi mi yapıyor, kötü mü yapıyor bilmiyorum fakat içimdeki çocuk çok mutlu. :) e ben de mutluyum. bir anonim sitenin de bozmasına izin veremem. İyi günler millet. ve kendinize iyi bakın. :)

Yorumlar

bitmishaziran
bitmishaziran
1 yıl
çok mutlu ol insaallah seni özliycez 😊
ucuncunesilsaglikci
beyfendi enistemle cok mutlu olun oas :d dikkat edin kendinizee :d
orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
o zaman see you later kendine iyi bak oas allah mutluluğunuzu bozmasın bir yastıkta inşallah 😄
ucuncunesilsaglikci
tam grup da burdayiz yine masallah gencler @bitmishaziran @orlitorenk :d neyse oas'i rahatsiz etmiyelimm :)
onumarkamsobee
teşekkür ederim hepinize @bitmishaziran , @ucuncunesilsaglikci ve @orlitorenk :)) İnşallah siz de musmutlu olursunuz :) @ucuncunesilsaglikci sorun değil, ne rahatsız etmesi? sizinmiş gibi kullanın burayı :) @bitmishaziran ben de sizi özleyeceğim ama yapacak da bir şey yok :)) ve @orlitorenk dayı sen de kendine iyi bak. hatta hepiniz kendinize iyi bakın.. görüşmek dileği ile. bu arada hanımlar sizle olan buluşmayı unutmadım. bu dönem olmuyor da seneye geliş de ölmez sağ kalırsak, tamam mı? :)
orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
oas rahatsız mı oluyosun (bize ne 😄) eğer oluyosan sen okuma biz konuşur konuşur gideriz 😅😂
onumarkamsobee
bu arada beyefendim @psikoterapist :d :d neyse ben gidiyorum konuşun siz :d
bitmishaziran
bitmishaziran
1 yıl
tamam buluşmayı insallah dondugumuzde gerceklestiririz 😊 @onumarkamsobee
azula
azula
1 yıl
hoşçakaaal :) inşallah hep mutlu olursun.
orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
yorumumu beğenince anlamıştım psikoterapistin olduğunu oas ✋🏽
ucuncunesilsaglikci
@oas goruselim tabikii :d @orlitorenk @bitmishaziran buralar eskiden hep dutluktu :d ama ben cok yoruldum yazilar arasinda kosusturmaktan :d
wasp
wasp
1 yıl
sanırım seni en çok ben özleyeceğim bir beyefendi değilim ama bende seni çok seviyorum seviyorum 😊
onumarkamsobee
@matricariachamomilla ben de seni çok seviyorum. kendine dikkat et bak :)
Rıza Kaan Tangöze
allah'a emanetsin. mutluluklar dilerim
orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
ohoo kardeşim oas geri mi döndün bildirim yağmuruna tuttun beni 😅