artemis
artemis
1 yıl
allaaahhh ben çok mutluyum dostlar ya *,* bugün müttttiş bir sürpriz yapıldı bana. "b" bir buket papatya almış ve çalıştığım yere gelmiş.arkadaşlardan biri "beyefendiye yardımcı olur musun parfüm alacakmış dedi"koşarak parfüm reyonuna gittim bir baktım elinde papatya buketiyle ve parlayan mükemmel gözlerle bana bakıyor.o an napıcağımı şaşırdım gözlerim doldu arkamı döndüm ona.sonra bi anda kocaman sarıldım buket umrumda bile değildi. İş çıkışı da babama ve ona hediye aldım.babamın notuna"superman'im babalar günün kutlu olsun"yazdım."b'nin hediyesine de "geleceğin en yakışıklı ve en güzel kalpli babasına :') " yazdım.niyetimi belli ettim sonuçta.ne var gelinlikle mi gitseydim kapısına yani .s.s.s.. yeminle bende tam gaza gelip evlenme teklifi edecek tip var ya :d:d her an bekliyorum böyle şeyler kendimden.bir insan daha fazla nasıl sevilir ki? sevmenin en yüksek şiddeti nedir? bu öyle bir sevgi ki içimdeki depremler bitmiyor.her an bir heyecan her an yeniden aşık olmak.geçen gün ona "yemin ederim sen yeter ki yanımda ol,aç kalsam bile ağlamam,birbirimizi sevdiğimiz sürece her türlü sorunun üstesinden geliriz sen yeter ki elimi bırakma" dedim. seviyorum beee.bugün de 8 saat beş dakika bile oturmadan ayakta çalıştım ve ayaklarım artık bir adım dahi atamıyordu.İş çıkışı beni almaya geldiğinde o acıyla ona öyle bir koştum ki.çektiğim acı umrumda bile değildi.gerçekten göğsüne kafamı yasladığımda saatlerce öyle kalmak istedim.sen hangi iyiliğimin karşılığısın? allahım seni başımdan eksik etmesin inşallah ya.seni bu eve damat yapacağım aslanımmmm :d bu arada koku olarak huzur kokusu cidden varmış.bir insan huzur kokabiliyormuş.İnşallah hayırlısıyla bu kokuyu keşfetmeniz dileğiyle hayırlı geceler *,*

Yorumlar

erkegimsiodun
erkegimsiodun
1 yıl
elemtere fiş kem gözlere şiş tu tu tu tu 😄😄😄
entersizklavye
senin adına çok sevindim ve 😀 aşk olsun bu nasıl anlatma şeklidir ben de heyecanlandım burda film gibi resmen :d allah bi yastıkta kocatsın (diyesim geldi içimden)
bitmishaziran
bitmishaziran
1 yıl
maşallaaah maşalllaaah nazar değmesiin. allah sizi bir yastıkta kocatsın en huysuz tonton hallerinizde bile el ele olun insallaaah :))
artemis
artemis
1 yıl
bi şey diyim mi.allah biliyo ya @entersizklavye @erkegimsiodun siz benim en büyük destekçilerimden birisiniz.allah razı olsun diyorum.siz beni mutlu ediyosunuz ya allah da sizi mutlu etsin inşallah.seviliyosunuz.hen de çok fazla *,* iyi ki varsınız canımın içleriii
artemis
artemis
1 yıl
@bitmishaziran kurban olduğummmm çok teşekkür ederim bu nasıl bir dua gülümsedim resmen.İnşallah ya inşallah *,*
poseydon
poseydon
1 yıl
mutluluğun ve mutluluğunuz daim olsun
artemis
artemis
1 yıl
@Poseydon aminn teşekkür ediyorum.bu güzel dileğinin aynısı seni de bulur inşallah
poseydon
poseydon
1 yıl
@artemis İnşallah hepimizi bulur
erkegimsiodun
erkegimsiodun
1 yıl
allah senden de razı olsun mutluluklarimiz hep daim olur inşallah teşekkürler dostum bizler görünmez birer aileyiz
Yabadabadu 🔥
umarım, hep sevincin devam eder. mutluluğun hiç solmaz. nazar değdireceksin anlatıp durma beya. olan var olmayan var. sonra buraya gelip, kötü bir anı anlatmandan korkar oldum. alıştım diyebilirim sevinçlerine. daim olur mutluluğun inşallah.. (+.+) bak, senin imojinden daha tatlı oldu sjsjsjsf kal sağlıcakla.
artemis
artemis
1 yıl
@bilbakalimbenkimim tamam daha anlatmiyom :( ya çok teşekkür ederim güzel dileklerin için aminn *,* iyi ki varsın
Yabadabadu 🔥
keyfin bilir ki ama sadece söyledim :) amin. İnşallah.. sende iyi ki varsın
entersizklavye
her kes cheese desin bakalım ya da leblebi de olur 😂😂