jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
gerizekalılığımın sebebini anlatıyorum arkadaşlar toplanın :
İlk olarak şu açıklamayı yapmak istiyorumkendimle ilgili; ben birinin hayatımda önemli bir yer edineceğini, hatta onu seveceğimi , hayatımda olacağını bi şekilde hissedebilen biriyim. (hislerim hiçbir zaman yanıltmadı.) doğal olarak onu da seveceğimi ve hayatımda olacağını hissetmiştim. sevgilisi olduğunu ögrendiğimdeyse iş işten geçmiş ben çoktan sevgimin doruklarındaydım. o da sevdiğini söyledi ve açıkçası bana bunu hissettirdi de hatta sevgisini ve görüşmediğimiz zamanlardaki özlemini elle tutulur bir şekilde gördüm diyebilirim. bu sebeplerden kaynaklı yapabildiğim en kısa zamanda ayrılacağım dediginde inandım ve bırakmadım onu. yaklaşık 5 ay (şimdi diyeceksiniz ki 5 ayda mı sevdin bir adamı hayır saniyesinde sevdim ben o adamı hala da seviyorum.) benim zaman zaman yakınmalarım kimi zaman ani çıkışlarım kimi zamanda gercekten bir cift oldugumuzu hissettigim anlarla gecti. şimdi yine diyeceksiniz ki be kadın sen karşıdaki kadını hiç mi düşünmedin?evet bir yönüyle ona benim de haksızlık ettigimin en azından bu konuda erkek arkadaşıma(bu çok kullanabildigim bir kelime de degil) da yardım ettiğimin farkındayım.ancak ayrılması gerektiği fikrinden hicbir zaman vazgecmedim. gel gelelim benim tahammül sınırlarım son raddeye geldiginde bu adam 'gerekirse baska biri olma fikrini kabul edeceksin' dedi. aynı zamanda beni dibe iten ve beni dipten çıkarabilen tek insan. hala da öyle ne yazıkki. İnanın kaç kez bir daha görüşmeme kararı aldım bilemezsiniz. her seferinde ne kadar çok sevdiğini bensiz eksik oldugunu söylemelerine ikna oldum çünkü benim için de aynı şey geçerliydi. birkaç gün önce mesaj attım ve beni engelledi. cidden engelledi:) bunu daha önce de yapmış ama farketmedim.yaşına göre bu ergence tavrı beni ayrıyetten sinirlendirdi. ve ben de onu da engelledim.biliyorum en fazla birkaç hafta sonra engeli kaldırıp görüşmek isteyecek ve benim ikna olacağımı bildigi duygularıyla da destekleyecek.bilmediği sey şu engeli kaldırmayı düşünmüyorum.sonuc olarak kimse kendine bu kadar zarar verecek kadar sevmemli.kimse kendine bilerek bu kadar zarar vermemeli.gitmeniz gerektiginde gidin, kendinize rağmen...

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
samimiyetle okudum ve samimiyetle yazma gereği duydum seni sevmiş sevmemiş bunun yaptılarına baktığında pekte bir anlamı kalmıyor ben duygularıyla yaşayan biriyimdir ben bile buna rağmen buna katlanamam umarım tekrar engelini kaldırıp ona dönmezsin, bir başka kadın varken seni sevdiğini söyleyip hissettiren bir adamın ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu tahmin etmen gerekir ayrılsaydı bile aynısını sana yapardı ki senin yaptığının da birçok kişi gibi bende tamamen yanlış olduğuna inanıyorum onun aşkından ölsen bile bir kadın bir kadına bunu yapamaz düşünsene onu ne kadar çok sevmiştir o da senin gibi.lütfen seni değerli hissettirecek birini düşünme arama da sen zaten değerlisin sadece bunun farkında olacak birisi olur umarım hayatında..
lamazi
lamazi
1 yıl
@jackintumoru engeli kaldır aradığında bas küfürü yerden yere vur hırsını aldıktan sonrada git numaranı değiştir kudursun sefil
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
yüreğine saglık teşekkür ederim anonim_bayan ne yazık ki söylediklerinin en başından beri farkındayım. bu yüzden kendimde derin bir yara actım ya zaten. kapatacak tek kişinin de o olduğuna inandım ama yine biliyorum ki değil. neden bu kadar devam ettirdiğimi hatta bunu ben kendime nasıl yapabildigimi ( benim durumumda olmamın da ne kadar zor oldugunu takdir edersin) inan bilmiyorum buna verebilecek basit bir cevabım yok ne yazıkki. bu sefer kendimle savaşmakta kararlıyım diyelim. kaldırmayacağım engeli.
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
İyi niyetin için teşekkür ederim @lamazzi ama ben en çok hatayı kendimde görüyorum. (her ne kadar en başında sevgilisi oldugunu söylemeyip onu sevmeme izin verdiği icin ilk ve affedilmez hatayı o yapmış olsa da) hepsine rağmen kabul ederek bunların hepsini ben yaptım kendime. ve inan bağırıp çağırmayı küfür etmeyi de denedim ve bir ise yaramıyor.
Yabadabadu 🔥
kimseyi kendinden daha çok sevme. İlk okuduğumda bu tavrını yanlış buldum. ama kalbine söz geçiremediğini ve sevdiğin insanın avuntularını düşününce, bir yerde çaresiz kalıyorsun. sevgilisi olan bir insandan uzak durman en iyisi, ne kadar çok sevsende. çünkü sen acı çekiyorsun herşeye rağmen çok seviyorsun. fakat onunla hala sevgili olan bir kadın var. belkide seni bile bilmeden, aldatıldığının farkında bile olmadan, o adama tapıyor. o kadının yerinde de olmak isteyeceğini sanmıyorum. başına gelmesini istemediğin birşeyi yapman hiç etik değil. engeli kaldırmaman iyi olmuş. ayrıca düzgün bir insan olsa, sevgilisi varken sana ümit vermezdi. doğru bir karar vermişsin. umarım, kalbinede söz geçirirsin ve daha iyilerine denk gelirsin. hakkında hayırlısı olsun.
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
teşekkür ederim @bilbakalimbenkimim inan söylediklerinin farkındayım. söz geçiremeyeceğim biliyorum ama ket vurabilecegimi biliyorum en azından ve yaptığım da bu.
Maviş 🐣
Maviş 🐣
1 yıl
hislerine güvenmişsin fakat belki de öyle hissetmek istedin. bende hislerime güvenirim fakat yine de kendini buna inandırmak istemişsin gibi geldi bana. umarım geri dönmezsin
poseydon
poseydon
1 yıl
bir insanın söylediklerine değil de yaptıklarına bakarak karar verirsen daha az acı cekersin hatta belki acı bile cekmezsin. çünkü dilden çıkan yalan olabilir ancak yapılanlara bakıldığında aslında oyle olmadığını goreceksin ve gormussun de zaten. hakkında hayırlısi olsun.
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
demek istedigini tam olarak anlayamadım sanırım @mavis ya da farklı anladım. çünkü anladıgım kadarıyla ben ya kendime ezuyet etmek icin bu adamı seviyor numarası yaptım ve bu süre boyunca ikinci kadın olmanın agırlıgı altında yasadım ya da sırf boyle yapmak istedigim icin belki de sana gore heycanlı bir iliski olarak gordugum icin sevmesem bile bunu devam ettirdim. kusura bakma ama soylediklerin buraya cıkıyor ve inan bu kendimi acıp anlattıgım seye dayanarak bana yapılabilecek en buyuk hakaretlerden biri. simdiye kadar bununla ilgili beni elestiren ya da yorum yapan kimseye boyle cıkışmadim farkindaysan. ama beni hislerimden emin olmadan boyle bir iliskide yer almakla suclarken en azından karsındaki insanı tanımadıgını bir düşün.
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
teşekkür ederim @poseydon ama keşke dediğin kadar kolay kavrayabilseydim. ne yazıkkı sevginin körelten gözleri bende de vardı herkes de olduğu gibi. mantık çerçevesinde ele alabilmem zamanımı aldı.
Yabadabadu 🔥
İnşallah başarabilirsin @jackintumoru
Maviş 🐣
Maviş 🐣
1 yıl
yoo yazdıklarını kastetmedim dedin ya hislerim kuvvetlidir onun da beni sevdiğini düşündüm diye. ben sevgin gerçek değil yada heyecan için yaptın demedim. onu sevdiğin için onunda seni sevdiğini hissetmek istedin ama bence seni sevmiyor. yani sevmediği halde sen sevdiğin için hislerini o yöne(sevdiği yöne) yönlendirdin . kendimi tam ifade edememişsem hakaret olarak algılamışsan kusura bakma öyle biri değilim buradan kimseye hakaret etmem 😊
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
o halde kusura bakma @mavis belli ki yanlış anlamışım. onun hislerinden değil de benim hislerimden bahsediyorsun sandım. evet o konuda haklı olabilirsin. bunu da düşünmedim değil aslında , kendimi buna yönlendirmiş olabilirim dediğin gibi. ama emin olamıyorum tabi. kim emin olabilir ki? ben gördüğüm kadarıyla biliyorum sadece ve bana gösterdigi buydu.
Maviş 🐣
Maviş 🐣
1 yıl
tabi emin olamazsın hiçbir türlü 🙁 ama kararını vermişsin geri dönme uzak dur. 2. kadın olmak seni üzer.
jackintumoru
jackintumoru
1 yıl
üzüyor da zaten.. geri dönmeyi düsünmüyorum.sağol yorumların icin. @mavis