malifalitiko
malifalitiko
akıllarda şimdi ki soru 14 ağustos tehtidi. son çırpınışlar ile korku mu salmaya çalışıyorlar ? veya o tweetler kontrollü atılıp retweet yapanları teşhis etmeye mi çalışıyorlar ? sizin yorumlarınız neler ?

Cevaplar

anonim
anonim
konuyu anlamadım ama yök ile ilgili atılan tweetleri diyosan (yalnız cidden konuyu anlamadım:d) onlarda kötü bişey yazmıyor ki benim gördüklerim en azından.
frigg
frigg
göz korkutma çabasında oldukları düşüncesindeyim. bir ülkeye zarar verecek bir harekette bulunulacaksa göze sokarcasına tarih verip tehditler savrulmaz. 14 ağustos akp'nin kuruluş tarihi olduğu için dalga geçiyorlar. akp'ye kurulduğunuz günde sizi yıkarız gibisinden göz dağı vermeye çalışıyorlar. ama dediğim gibi gerçekten bir şeyler yapılacaksa bu tarih verilmeden ansızın hazırlıksız yapılır. bu benim düşüncem kimse katılmak zorunda değil bunu da belirtmiş olayım.
korebe
korebe
akp'nin kuruluş tarihi 14 ağustos tarihini bilerek seçtiklerini düşünüyorum .bir şey yapacakları da yok göz dağı verme çabasındalar ama ileri gidecek cesaretleri yok bence.napsın onlarda darbe yaptılar olmadı,devlette ayıklama başladi,üniler kapatıldı,görevden alınmalar hala devam ediyor bari böyle huzursuzluk çıkaralım diyorlar can sıkıntısına..