anonimbay03
anonimbay03
1 yıl
canım şimdi sen derslere kafan basmadığı için her yıl ortalama 20 bin civarı parayı cemaate kaptırdın diye zengin mi oldun bakayım.sizin derslere kafanız basmadığından değil zengin olduğunuz için buradasınız diye kandırdılar mi sempatik hocalarınız.kurumun nereye hizmet ettiğini bilmeden gidenlere lafım yok ama bir de bunu bildiği halde giden ve övünen tayfa yok mu,marifet gibi söylüyorlar bir de.aynı tayfa babasının parasıyla da övünen tayfa.hayır hiç bu da bizim başarımız dediğiniz oldu mu.sürekli babanızın gölgesinde olmak,kendinizin övünecek birşeyi olmamak nsl bi duygu.arabam var yolda otostop çekmeyin diyodu biri baba parasıyla alınmış arabasıyla omü de hava atmak nasip olmadı,bir diğeri 3+1 evimi 5+1 yapcam omü de kız çok bende de para çok ohh tadından yenmez diyordu baba parasıyla o da sapıklık yapamadı gerçi omü de sapıklığı devam ettiremedi.ama bu kişilik ler dışında kalanlar için tüm samimiyetimle söylüyorum üzüldüm.yani diplomanız da hangi yıllarda hangi okullarda bulunduğunuz belirtildiği,canikle olan anlaşmanız uygulandığı sürece problem olmazdı bence.benim anladığım kadarıyla büyük şehirlerde böyle birşey olmamış yani puana göre yerleşme durumu.bu durumda canikte gerçekten mağdur olan arkadaşlar oldu.yani şimdi puanla yerleşecek başka üniversite bulamayabilir.başka şehirlerde özel okul bulsa 2-3 katı daha fazla harcama yapması da gerekebilir.allah yardımcınız olsun ne diyeyim..

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
evet baştaki tüm bu hakaretlerini okumasaydım samimi bir şekilde üzüldüğüne inanabilirdim. çok merak ediyorum bu nefret nerden geliyor. bir insan nasıl bu kadar gaddar olabilir sırf senin için söylemiyorum bunu. kurum nereye hizmet ediyorsa ediyor ne sanıyorsun belki adamın siyasetle alakası yok ya da ailemin yanında okuyum gerisi farketmez diye düşünüyor. hayır yani bilinçli bir şekilde o okula gittiyse ne var. düşüncelerinizi okudukça okuldan soğuyorum resmen ben böyle bencil insanlarla aynı okulda mı okuyorum. ne kadar korkunç ya gerçekten size inanamıyorum. karşınızdaki insanlar bu konuda zarar gördüğü için mutlu oluyorsunuz resmen. çirkin düşüncelerinizi içinizde tutup bizi de hayattan soğutmazsanız memnun olurum. daha ağır hakaret eden birine de çıkışabilirdim ama sabrım sende taştı.
anonim
anonim
1 yıl
şöyle başlayım adminlere ağır gelmemiş olabilir konudan sıkılıp artık umursamadan onaylayadabilirler ki adamlar haklı yani bizim okumama şansımız var ama onların yok ne yazıkki. İlk yorumumda dediğim gibi baştaki hakaretlerin olmasaydı samimiyetine inanırdım. neyse yetişkin bireylerin böyle bir konuyu fazla uzatmasını mantıklı bulmuyorum ya da onlar daha beter hakaret etti bende edeyim yok yani mantıklı değil. bazı konularda hemfikirim ancak insanlar sitede birbirlerine hakaret ederek hiç bir şey çözemez
anonim
anonim
1 yıl
madem yazılan şeyler onaylandığına göre yanlış bir şey yazılmamış anlamına geliyor o hal de burada evim araba diyenler de yanlış bir şey yapmamış demek ki. hakaret anlayışın buysa diye söylüyorum.
anonim
anonim
1 yıl
madem yazılan şeyler onaylandığına göre yanlış bir şey yazılmamış anlamına geliyor o hal de burada evim araba diyenler de yanlış bir şey yapmamış demek ki. hakaret anlayışın buysa diye söylüyorum.
heracles
heracles
1 yıl
@regenbogen valla cok guzel tespitler 😄
anonim
anonim
1 yıl
helal sana içimiz dışımız bir senle evlenelim