anonim
anonim
1 yıl
eğitimde birinden hoşlanıyordum. en büyük korkum da mezun olmuş olması. eğitimin mezuniyetini araştırıp gittim, onu göremeyince rahatladım ama sonradan öğrendim ki iki gruba ayırıp yapmışlar. öğleden önce de yapılmış ve ben hangi bölümler öğleden önce yapıldı bilmiyorum. okullar başlayana kadar beklemem gerekecek onu görebilmek için ya da bir daha hiç göremiycem.

Yorumlar

anonim
anonim
1 yıl
biraz tarif et ben kesin tanirim.egitim benden sorulur:)
puccohenzaps
puccohenzaps
1 yıl
ne tur bir psikopatsin sen ajhshshshdhbdbbdbbdbdbbdbdbdbdb 4 yildir sevdaliyim hic boyle sevemedim..
anonim
anonim
1 yıl
saçları baya kısa ve kahverengi-kumral arası.normalde uzun saç tercihimdir ama yüzü çok tatlı olduğu için etkilendim.orta boylu ve hep spor giyiniyor.makyajlı görmedim hiç ve genelde arkadaşlarıyla grup olarak takılıyor.yaşam merkezinde gördüm bi kaç kere.
anonim
anonim
1 yıl
@puccohenzaps twitter,instagram dan da uzun süre araştırdım ama hiç bir yerde bulamadım.onu bulamazsam daha kötü olmaktan korkuyorum.
anonim
anonim
1 yıl
eger boyu 160-165 civariysa ingilizce ogretmenliginde diye biliyorum. beyaz tenli duru bi kiz?
anonim
anonim
1 yıl
aynen aynen.çok teşekkür ederim @anonim_bayan .zahmet veriyorum ama kaçıncı sınıf olduğunu ve sevgilisinin olup olmadığını da biliyor musun?benim için çok önemli.şuan bana bir yıl boyunca aradığım bilgileri verdin.yeniden çok ama çok teşekkür ederim.