artemis
artemis
1 yıl
merhabalar. ben baya mutluyum çünkü telefonumu aldım. ne cazgır bi karı çıktıysam illallah ettiler.hakkımın yenilmesine asla tahammül edemem. hem hakkımı yiyorlar, hem kazıklıyorlar, hem de ne asabi müşterisiniz sorun sizde diyorlar. ulan ben haklıyım, kibar olduğum samimi davrandığım halde siz malsınız bi de beni suçluyorsunuz hakettiniz diye. ben müşteriyim ve sonuna kadar mağdurum. ben sana sesimi yükseltsem de -ki haklı olarak- senin bana hakaret etmeye asla hakkın yok. he ediyor musun o aldığın fazladan parayı g*tünden çıkartırım senin böyle. herkes adam olucak lan :d dün de benim adam hastaydı ve köpekler gibi antrenörlüge devam etti. sonunda bayılcak gibi oldu eve getirdik. bu durumda bile iş düşünüyor sorumluluk sahibi. o öyle terler içinde ve üşüyerek kıvranırken ateşini düşürmek için başında bekledim. öyle savunmasız öyle güçsüzdü ki.saatlerce o güzel suratını izledim. aşık oldum be.çorba ve yemek yaptım ellerimle yedirdim. minik bi çocukmuş gibi. gözlerini bile zor açıyordu.sonra sırtına baktım.ulan bu nasıl güzel bir sporcu sırtı. hayatımda hiç böyle güzel sırt görmemiştim. adın ne lan senin adın !!! akshsjksk ben bu sırta koala gibi sarılırım vallahi de billahi de bırakmam !! bi de çok korktum daha kötü olucak diye. uykusuz bi şekilde bekledim ama ne kadar hayvansa bir kere uyandı onda da su istedi. neyse hastaydı çok yüklenmiiim. ama aşk bu.hastalanınca korkmak, kendi açlığını unutup onu kendi ellerinle doyurmak, başında uykusuz kalmak, nefesini 15 dakikada bir kontrol etmek, terlediğinde içindeki o aşktan güç bulup onu kaldırıp terini silmek ve sonunda dayanamayıp onun koluna kafan düşmüş bir şekilde uyuyakalmak. of çok mutluyum çünkü bu adam dünyanın en güzel kalpli adamı ve evlilikten bahsediyo. ben evlilik diyen adamı buldum bırakır mıy hiç ömür billah birakmam akshssjsk bi de çok yakışıklı. uyurken suratı öyle masum bi hal alıyo ki bir kat daha fazla sevdim. bi de adımı çok güzel sayıklıyo. aşkım gelinliği seçtim ben sen öyle gitme diyince ama... hepinize şefkatli ve bol aşklı geceler. beyler evlilikten korkmayın böyle ya naptık ananızı mı bipledik.

Yorumlar

himesama
himesama
1 yıl
@artemis öncelikle yigidine geçmiş olsun. İnşallah tez zamanda iyileşir. ne güzel anlatmışsın inşallah bize de nasip olur severken sevilmek.
artemis
artemis
1 yıl
@amphitrite ya onu yazmayı unutmusum iyi hatırlattın hahaha :d çok teşekkür ederim ayy *,* @himesama ya inşallah.aminnn diyorum ve çook teşekkür ediyorum :)