oas
oas
1 yıl
"kendime bir daha şans diliyorum. mutluluk istiyor, aşk istiyorum.. bak 'aşk' diyorum, 'yanaş' diyorum, kime diyorum?". kopusuma sebep olan şarkı. :d uyudum, uyandim ve tekrar uyumaya çalıştım şu namernenin altında. fakat sinekler ve benim kıllıklarım uyutmadı. ne zaman uyuttular ki zaten? sonra da gittim kapali olan telefonumu aldim geldim şarjdan. kimse de merak etmemiş yalniz. :d telefon iki bilemediniz iki buçuk saat "aradığınız kişiye şu an ulaşılamıyor. lütfen daha sonra tekrar deneyiniz" diyor idi ama kimse aramamış kii. :d tek bir kisi(o herkese bedel olabilir) mesaj atmis ve benim alt devremin whatsapp grubuna mesaj gelmiş. yeter de artar bile. :d sonrasinda ise açtım radyomu ve uzandım yerime geri. şu sıcak havalarda içeride pek duramıyorum. annemlerden ayrı olarak uzanıyorum dışarıya. sonra içeriden seslerini duyuyorum. "ben aslında buraya ait değilim" şeklinde bir his çöküyor içime. cidden bunu düşünmüyor değilim. benim varlığım veya yokluğumun bir farki olacagini sanmiyorum. ya uzaktan çok güzel bir aile olarak duruyorlar. neden böyle hissediyorum, bilmiyorum. belki de bunca yıl o kadar da yakın olmadigim içindir. aileye resmen 10 yıl önceki ramazan bayramı'ndan sonra katılmış idim. tamam annemler evleneli 14 yıl bitecek ama ben hafta sonlari dışında eve gelmeyen bir evlat idim. bu da böyle bir gariplik. ailem olarak bu yüzden kabullenemedim belki de. belki de bu yüzden kendimi buraya bağlı hissetmiyorum. benim ailem anneannem ile birlikte parçalandı sanırım.. ulan joy türk. hepsi senin suçun mu ki? insaogluyuz. hep bir başka şeyde ararız suçu. bu ruh haline girmemin sebebini de sende çalan şarkılarda aradim, kusura bakma güzelim.. neyse. ben az daha şarkılara vereyim kendimi. mesela bakınız; "yansin geceleeer, sabaha da söndüreliiim". bu şarkı da tam sesli bir şekilde eşlik etmelik. gittim ben :d

Yorumlar

anonym1283
anonym1283
1 yıl
"kendime bir daha şans diliyorum. mutluluk istiyor-um" evet bu kısım benim aldım,iyi geceler
anonym1283
anonym1283
1 yıl
@oas :( onu görünce içim burkuldu zaten yazamadım :) iyi yakaladın :d
Yabadabadu 🔥
beni yak, beni yık, beni hapset. İçine çek bebeğiim sjjsjs :d bende buradan eşlik edeyim en iyisi. o zaman ailenden ayrılsan zorluk çekmezsin, anladığım kadarıyla. kendi başının çaresine, bakabilecek yaştasında zaten. belki de fazla vakit geçirmediğinden kaynaklanıyordur. ama mutlusun en azından. bu bile bazen çok şey ifade ediyordur :)
Yabadabadu 🔥
tereddüt ettim bende ilk, yazıp yazmamakla ilgili. İçimde kalmasın 😅 teyzen, anne yarın değilde. bütünün olmuş sanırım. senin açından bence bu iyi bir şey. zor adapte olup, ailenin özlemiyle yanmaktansa. kolay adapte olup, mutluluğu tatmak daha güzel :) allah bozmasın :)
Yabadabadu 🔥
@oas İstediğin zaman yanıtlaya bilirsin, sorun değil benim için :) amin inşallah :)