ikizler
ikizler
bu gün hem evde kimse yok hem çalışmaya gitmemişim iyi bir kahvaltı yapayım dedim.hazırladım kahvaltıyı içimden dedim ki kts bir video yayınlasa da izlesem.kahvaltıda çok iyi sarıyor diye.baktım yok video neyse kahvaltıyı ettim,kaldırdım,elimi yıkadım,bilgisayarın başına oturdum o da ne.kts video yayınlamış.İlk bir kaç kelimem argo içerikli sitem cümleleri oldu.sonra uslüp yumuşatarak siteme devam ettim.ama suç bende erken kahvaltı ettim.her zaman ettiğim saatte etsem sıkıntı olmayacaktı.neyse gününüz güzel geçsin gençler...

Cevaplar

ikizler
ikizler
😂😂😂 doğru söylüyorsun @oas benziyor .sen ve ben burayı 2-3 yıldır günlük gibi kullanıyoruz.yazmak en güzeli boşver dolduralım buraları :). kts motorcu bir youtuber abimiz. anlatımındaki doğallık izlettiriyor kendini.
ikizler
ikizler
üyelik sistemi yokken de vardın sen diye hatırlıyorum ben. onu da kattım ben içine. ben yazılı olarak 3.tekil şahısa yazdığım için toplamaya gerek yok sanırım. kanalın tam ismi kemal tuğrul sümer, kts kısaltılmışı. dediğim gibi adam o motor öyle bu motor böylede ziyade arkadaşımla konuşurmuş gibi her konudan muhabbet ettiğinden,doğal ve samimi olduğundan güzel geliyor bana. bu yüzden kahvaltıda kts çok güzel gidiyor @oas :)