artemis
artemis
1 yıl
en sevdiğim mevsim sonbahar. cidden yüzüm gülmeye başlıyor ve ne zaman eve yürüsem sarı yaprakların üstünde 3 yaşında çocuk gibi sekiyorum.bu akşam sevdicekle buluştuk.arkadaşın barmenlik yaptığı yere gidelim dedik sonra bi masaya oturduk.ben böyle hararetli hararetli bi şeyler anlatıyorum kafamdan aşağı kahverengi kurumuş yapraklar döküldü.oha lan kesin süpriz yaptı benim bey ağzını yerim beeee derkeeeeen hiç de mevzu öyle olmamış .s.s.s rüzgardan dolayı ağaçtan yapraklar dökülmüş.ama sadece bizim masamıza.ben yine de çok mutlu oldum.yani bu tesadüf beni öyle mutlu etti ki tam da elini tutmuş bi şeyler anlatırken... ya mutlu olmak aşırı kolay ve siz bunu başaramıyorsunuz bakın öldüğünüzde size öbür tarafta “siz baya geri zekalısınız ha” deseler gıkınız çıkmaz yemin ederim çünkü haklılar.ben bu yapraklarla mutlu oldum mesela.sonra bi köpeğin karnına yattım yine mutlu oldum.yaşlı bi teyze sevdik mutlu oldum.mutluluktan ağladım.ya mutlu olmak bence çok basit.yetişemediğiniz kaybettiğiniz her şeyin uzaklığını, elindekilerin sıcaklığıyla silmeyi öğrendiyseniz hayat mükemmel olabiliyor.geçmişi bırakın ve küçük şeylerle mutlu olmaya çalışın o zaman mutlu olucaksınız *,* haydi öptüm.

Yorumlar

entersizklavye
her zaman mutlu ol , olalım 🙃💕
artemis
artemis
1 yıl
@entersizklavye ulan kurban olurum olalım tabi be ! sen de mutlu ol inşallah *,*
4justice
4justice
1 yıl
mutlu ol kızçe inşallah 💜💜💜💜 @artemis
artemis
artemis
1 yıl
@4justice ya allah size on katını versin inşallah nasıl mutlu ettin,ettiniz beni... sen de mutlu ol be bal surat ! *,*
anonim
anonim
1 yıl
giriş, gelişme, sonuç bölümleri yok. yazının %60'ın da mutluluktan söz edilmiş. bunu sevdim. mutlu olunan hadiseler, bizim standartlarımızın baya altında. bunu da sevdim. hayvan sevgisi de eser miktarda mevcut. bunu da sevdim. hadi öptüm.
not: ağır işsizim.
artemis
artemis
1 yıl
@anonim_bay valla iyi bi şey mi dedin kötü bi şey mi anlamadım ama iyidir herhalde ben de seni sevdim teşekkür ederim :)