muhendisss
muhendisss
1 yıl
birini sevememek ne kadar kötü ya. önceden dua ederdim allahım kimseden hoşlanmayayım kimseyi sevmeyeyim diye ne kadar içten ettiysem kabul oldu kimseyi sevemiyorum kimseye o gözle bakamıyorum . aa şu çocuk ne kadar yakışıklı diyebiliyosun ama sadece o kadar ne bir kıpırtı ne bir his. olması gereken karşıma çıkmadığı için mi böyle yoksa hislerim mi alındı bilmiyorum. bildiğim tek şey hayatın böyle daha b.ktan olduğu. sevilmektense sevmek daha güzel bir duygu bence. sevmek güzeldir. ( not:saçmalamış olabilirim ama söylemek istedim işte sıkılmayıp okuyanlara sonsuz teşekkürler)

Yorumlar

hellboy
hellboy
1 yıl
haklısın sevmek güzel ancak belki de o dualarının karşılığı olarak doğru ve tek bir kişiyi seveceksin belki bu yüzden diğer yanlışlara kaymıyor kalbin
alaycibey
alaycibey
1 yıl
hayırlısı olur bea baktın 35-40 yaşına geldin , gözün açılır sıkıntı yapma :d
anonim
anonim
1 yıl
keşke bizim de duamız böyle kabul olsa
riri
riri
1 yıl
İçimi dökmüşsün ya. yanlış kişiyi zamanında çok sevdiğimizden belki de simdi sevemiyoruz
muhendisss
muhendisss
1 yıl
İşte bu bilinmezlikte insanı öldürüyor @hellboy . 30dan sonra zaten birine aşık olmayı beklemem kafama uyanla evlenirim herhalde 😄 @alaycibey. duaların inşallah kabul olur ama sevmemeyi isteme gerçekten kötü bu durum @anonim_bay.
olabilir @riri benim gibilerin olması ne güzel diyemiyorum durumumuz vahin umarım tez zamanda hak edecek birilerini severiz.
hellboy
hellboy
1 yıl
@muhendiss öyle düşünme bak bende yalnızım ve böylede iyiyim hani eğer zaten kısmetimde varsa bulacaktır beni yaş kaç olursa olsun yoksada böyle bekarlık sultanlık iyi ya yormasına izin verme o düşüncelerin hatta at gitsin kafandan
muhendisss
muhendisss
1 yıl
@hellboy ya aslında olay öyle de değil. bekarlık sultanlık evet ama insan yanında birini istiyor sevgili olmasa da olur. derdini dinleyen önemsendiğini hissettiren ne bileyim bu tür duyguları tattıran biri olsa tamam derim sevgilim olmasa da olur önemsemem ama öyle biri de yok kendimi boşlukta hissediyorum böylede içimdeki nedenini bilemediğim sıkıntı büyüyor boğuyor beni.
hellboy
hellboy
1 yıl
@muhendisss burda bizler varız hani bu aile büyük ama illa biri dersen buyur dinlerim derdini sıkıntını gidermeye çalışırım
muhendisss
muhendisss
1 yıl
teşekkür ederim :) @hellboy sadece dert dinlemek değil sevincimi de paylaşırım.
hellboy
hellboy
1 yıl
@muhendisss her zaman canın ne zaman isterse hani bazen insan saçma olduğunu düşünüp anlatmaktan çekinir ya işte o bile gelmesin aklına ne zaman istersen buralardayım :)