anonimbay03
anonimbay03
sabahtan beri sinir krizi geçiriyorum. keşke tercih listeme omü yü yazacağım sırada parmaklarım eklem yerlerinden kırılsaymış. keşke kafama birşey düşseymiş de biranda fikrim değişseymiş. ya da keşke gelmeden önce en azından bu siteden haberim olsaymış da ona göre acı gerçekleri bilerek başka tercih yapsaymışım. abi ana dersimin açılan derslerde olmaması ne demek? böyle saçma sapan birşey olabilir mi ya. kimse birşey bilmiyor. allah a emanet seçiyoruz dersleri. danışman onayına yollasan bir dert yollamasan ayrı bir dert ki yollanmıyor, hata veriyor. sistemine.......... omü!!

Cevaplar

20ocak1989
20ocak1989
alışırsın 😁 sıkma canını danışman gerekeni yapıyor onay zamanında
karpuz123
karpuz123
ellerin filan kırılma kısmına bişey demiyorum. abartmayın. sanki ömü öğrencileri çok çalışkan da üniversite onların onunu almış. gelip yatıp gideceksin kardeşim. çlaışkan insanlar söylese bu sözleri üzülmem. derslerinizi seçin. ekle sil haftası diye bişey var. o hafta istediğin dersleri ekleyip silebilirusunuz.
profesyonelogrenci
profesyonelogrenci
ohooo genemi amcalar 😂😂😂 hayırlı olsun kardeş 😊 ama merak etme halledilir zor ama imkansız değil ya omü 😂
profesyonelogrenci
profesyonelogrenci
rica ederim halledilir halledilir hem senin başka seylere kafa takman gerek boşver cacık bu meseleler :d
kayipgalaksi
kayipgalaksi
sakin ol gökkuşağı 🌈😉 ilk hafta danışman hocanla görüşüp halledebilirsin bence. sıkma canını 😊
kayipgalaksi
kayipgalaksi
gökyüzü umuttur, aşktır. hiç sevilmez mi o gizemli, büyülü şey 😊 hocanız düzeltir sonuçta ana dersmiş yani dediğine göre. elbet hallolur. rica ederim 😄
profesyonelogrenci
profesyonelogrenci
mesela kuşlara takıl, maviye takıl... 😉 @regenbogen