ricarlonotte
ricarlonotte
1 yıl
herkes yalnızlıkdan şikayetçi :)) abi sevgili olunca bu değişiyormu sanıyorsunuz siz ? sevgilin oluncada hayatın kısıtlanıyor ve birtek o olsun istiyor. hertürlü aynı kapıya çıkıyor :)) kreatif yada daha dogru tabiriyle entellektüel bir kız bir donanım aslında aranan. konusmakdan sıkılmamalıyım en temel istedigim bu benim. saçının fönlü olması makyajlı olması sıfır önem demiyorum ama güzellik donanımla birleşmeyince kreşte çocuk sevmeye benziyor ilişki... neyse gününüz güzel geçsin dostlar :)

Yorumlar

Дан БилзЭрхан
dostum mükemmel özetlemişsin ayakta alkışlıyorum 👏🏻 İnsanlar bunu anlamıyor, anlamak da istemiyorlar çünkü beyinsizler.
chen
chen
1 yıl
yaa bırak kısıtlamayınca da niye kısıtlamıyon niye kıskanmıyon sen beni sevmiyon mu diye triplere giriyonuz. İçinizdeki küçük kızı hemen salıyonuz. bunlar hep yalan dolan!
sakurashisi
sakurashisi
1 yıl
yalnızlık değil de insan yine de yanında onunla zorlukları aşacak derdini paylaşacak özel hissedecek insan arıyor.. tek ve gerçekten yalnız olmak zor sonuçta yalnızlık allaha mahsustur
ricarlonotte
ricarlonotte
1 yıl
@chiko :d aynı kafadayız kardeşim. @chen haklı oldugun yer var aslında ama kastım yerıne göre tavır alabilme. ne ful kıskanclık ne sıfır ilgisizlik :) konusurken keyıf almalı agzının ıcıne bakmalıyım :) yuzunun puruzsuzlugu benı bır sure etkıler sonrası donanım yoksa biter demek istiyorum yazıda :))
sana0sarilmak0istiyorum
@chiko kameramıza beyİnsİz dediiiğ
chen
chen
1 yıl
tamam ben anladım zaten seni sadece isyan edesim geldi :d yanii işler genel olarak böyle yürüyor konuşamadığın insana katlanma sürecin çok da uzun olmuyor :d