tribunavukati
tribunavukati
3. sınıfım sosyal medyayı aktif kullanıyorum ama omü dedikoduyu yeni kullanmaya başladım.herkese iyi akşamlar gençler 😊 (bu arada koyu fenerbahçeliyimdir)

Cevaplar

joker
joker
3. sınıfım. sosyal medyanın artık insanları aptallaştırdığını düşünüyorum. ekşi candır. omüdedikoduda arada takılıyorum. sana da iyi geceler :) (fener konusunu çok takma kafana kusursuz olmanı beklemiyor kimse ;) )
hunharcagulenadaminoglu
hunharcagulenadaminoglu
zaten buraya herkes 3.sinifta gelir buranin 3.sinifi moda :)
Yabadabadu 🔥
Yabadabadu 🔥
aramıza hoşgeldin o zaman. ( bu arada galatasaraylıyımdır )
blackimpala
blackimpala
sarııııı 🙌
tribunavukati
tribunavukati
@joker nasıl kullandığına bağlı der geçerim. kusursuz olmak konusuna gelince kime göre neye göre bunu bana söyleyenin önce tuttuğu takıma bakarım 😉
blackimpala
blackimpala
şampiyonnnn 🙌💪
joker
joker
anlaşacağız seninle 😁 sosyal medyanın şuanki yayın kullanım şekli aptallaştırıyor. sen nasıl kullanırsan kullan o yöne dığru gideceksin malesef 😔 takım meselesine gelince de benim takımım kusursuz 😙
tribunavukati
tribunavukati
@joker anlaşabileceğimizi düşünmüyorum 😄 yıllardır sosyal medya kullanıyorum aptallaştırdığını da düşünmüyorum zaten öyle olsaydı şu an burada olmazdım. bütün başarıları fetodan yargılanan bi takımı mı tutuyorsun yoksa bi anadolu takımını mı merak ettim doğrusu 😄
Дан БилзЭрхан
Дан БилзЭрхан
elinin hamuruyla futbola karışma !11!!!1!11 😂 yahu dua ile kupa alındığı nerede görünmüş? sosyal medya aptallaştırıyor sözlerine katılmıyorum lakin sen şuan koz veriyosun insanlara 😊
tribunavukati
tribunavukati
@chiko bir çok erkekten daha iyi bi futbol bilgim var. bu mantığı gerçekten anlamıyorum biz kızlar da futbolu sevebiliriz. takımımıza gönül verebiliriz. 😊 dua ile kupa kazanılmaz ama çok güzel kandırılır.
Дан БилзЭрхан
Дан БилзЭрхан
zaten o anlayışı yeren bir yorum attığımı anlaman için sonuna !!1!1!1!1 attım lakin anlaşılmamış 😊
hunharcagulenadaminoglu
hunharcagulenadaminoglu
benim icin kavga etmeyin :)
joker
joker
burada olmak başarıysa senin için anlaşamayacağız hakikaten :/ fetodan yargılanan takım felan diyosun da fener dediğin takımın başkanı olan zaat-ı muhterem mafyanın teki. feto dediğin şahıs portakalada vitamin bile değildi o takım kurulduğunda. bu spor klübünde isimler gelip geçidir, baki olansa camia ruhudur. yönetici, oyuncu ıvır zıvırını bir tarafa bırakınca ben spor klübünün tarihine ve başarısına bakmayı tercih ederim. daha derin konular da var ancak, karşımda fikirleri tartışabilecek birini görmek isterim. ben de bir şeyi merak ettim; hangi bölümdensin?
tribunavukati
tribunavukati
@joker burada olmaktan kastım bu portal değil okuduğum bölümdü. eğer sana okuduğum bölümü söylersem kendimi ifşa etmiş olurum ama emin ol iyi bir bölümdeyim.futbola gelince doğru söylüyorsun isimler geçici aslolan başarılardır zaten fenerbahçenin geçmişine bakarsan ne kadar boş konuştuğunu anlarsın. fikirlerini tartışabileceğin bi insan görmüyorsan yazmazsın olur biter.
joker
joker
o bölümünü boşuna sormadım. bu portalda olmanı kastetmediğini ben anladım ama sen pek çakamadın durumu. bölümünün iyi ya da kötü olması seni ne başarılı ne de başarısız kılar. tıp fakültesi mesela, %80inin kafası textbooktan başka bir şeye basmıyor. hoş onu bile doğru kullanamıyorlar. bu başarıysa eğer ben almayım cnm :* .boş konuşma işine gelince hiç mevzuyu uzatmayacağım hehü haklısın :) :) tartışabileceğim birini göremiyorum derken insan göremiyorum anlamında değil anlayış, birikim, alt yapı anlamında söylemiştim. tüm bunların neticesinde sosyal medyayı o kadar da aktif kullanmamak lazımmış bir kere daha test ettik gördük. kafanı ekrandan kaldır bir müddet; az fındık biraz kitap. see u baby !