bonbonn
bonbonn
1 yıl
meraba evet sevgilimden ayrildim sebep ne biliyomusunuz okuyo olmam okulu birakcakmisim evlencekmisiz birbirimizi kopek gibi de seviyoruz niye boyle oluyo anlamadim neyse kafam yerinde degil sacmaladim sanirim iyi geceler

Yorumlar

1 yıl
boşver yahu sevgili için okul bırakılır mı ? gitmek istiyorsa affedersin ama siktirsin gitsin. ilerde seni bırakmayacağı ne malum. hem okuyorsun sen ya yerinde olmak isteyen kaç kişi var. söz konusu istikbalinse bırak sevgilini de işine baksın.
1 yıl
ayrıldım kısmını atlamışım iyi yapmışsın öyle erkeklerden yarar gelmez, pardon erkek dedim.
coktahsilli
coktahsilli
1 yıl
köpek gibi sevdiğinizden oluyo işte. insan gibi sevseniz okuman bi sorun olmazdı belki
anonimses
anonimses
1 yıl
ben hayatımın aşkından, ilk aşkımdan, 5 yılımdan, hatta lise yıllarımdan vazgeçtim. neden? bu sebep yüzünden en azından böyle sanıyordum, ta ki şimdi ki sevgilimle tanışana kadar.. :) İnan bana köpek gibi sevmediğini anlıyorsun bir süre sonra. hayattaki iyi ki'lerin artıyor. şükrediyorsun hele de daha iyi birisi çıkınca karşına. bak sana hemcins tavsiyesi şunu aklından çıkarma seven insan kız yada erkek farketmeksizin seni birşey yapmak zorunda bırakmaz birşeylerden vazgeçmek zorunda bırakmaz. bırakıyorsa seni üzmekten korkmuyor demektir. senin ondan vazgeçmeyeceğine emin, buna güveniyor, bunu kullanıyor demektir ve bu çok tehlikeli.! kendine bunu yapmak istemezsin kimse istemez. eğer ayrıldıysan en iyisini yapmışsın derim. umarım seçimlerin hep mutlu eder seni :)
kafamihissetmiyorum
yani çok düzgün biri olsa zaten ayrılmak için bunu sebep göstermezdi kusura bakma. madem çok evlenmek istiyor. ben senin eğitim masraflarını da karşılarm yeterki evlenelim derdi. bu saçma sapan bir sey kac yasndasn bilmiyorum ama bi kadın olarak önce kendi ayaklarının üzerinde durman gerektgni öğrenmen gerek , kimseden kimseye fayda yok , yarin öbür gün bosandgnzda ona muhtaçms gibi bir konumda olmak sana ne kadar iyi hissettiridi. bunu kafana takıyor olman bile kötü. hiç bir sey umrunda değilse seni bi şekilde bu zamana kadar okumaya çalışan aileni bi düşün . İyi akşamlar.