nincakaplumbaga
engel hikayem
bir kızla tanıştık iyi hoş kız(sınıfta güzel kız yok ondan ötürü güzel diyorum) neyse işte mesaj falan attım sınıfın whatsapp grubundan buldum numarasını. tabi başta kişi listesinde vardım fotoğrafı görünüyordu. ordan ekle burdan ekle derken instagramdan da ekledim. bahaneler arıyordu işte ailem görmesin ondan sildim numaranı falan ki bence yalan. neyse tamam dedik numaramızı sildi instagramdan konuşmaya devam ettik. ben gaza gelip sevdiğimi söylemez miyim 2. haftadan daha. erken dedi falan tamam dedim beklerim. geçti 2 hafta daha bekliyorum haberin olsun dedim bekleme boşuna dedi düşünmüyorum kimseyi dedi tabi bende dellendim. küfür edilmez kıza. engelle diyorum engelle yoksa ağzımı açıp gözümü yumacağım. neden engelleyeyim diyor lan engelle diyorum kıza neyse en son engelledi de zor kurtardı kendini. siz siz olun kızlara çok inanmayın, sizde erkeklere güvenmeyin kızlar.

Yorumlar

unknownflyingleblebi
kimse kimseye güvenmesin oh 😂😂
rone
rone
1 yıl
2. haftadan seviyorum dersen böyle olur önce arkadaş gibi takılacaksın birlikte vakit geçireceksin zamanla onunda hisleri oluşacak öyle pat diye olmaz bu işler benden söylemesi
anonim
anonim
1 yıl
değişiksin
free
free
1 yıl
ilk görüşte bir şey olmuyorsa hiç boşa zaman harcamayacaksın :) hazır değilim, çok erken, ailem görmesin v.s v.s. bunlar bahaneler :))
Rider
Rider
1 yıl
usta splinter seni görse kanalizasyon çukuruna gömerdi kendini jsjssj
nincakaplumbaga
anonim büyük ihtimal o kız 😀
anonim
anonim
1 yıl
1-hoş kız dedikten sonra sınıfta hoş kız yok ondan diyorum diye eklemen,
2-onun kişi listesinde olmasan da fotoğraf gizliliğini "herkes" olarak ayarladıysa zaten görebilirsin,
3-ailesinin görmesini istemediği gerçekten de yalan, seninle olmak istememiş, sen üzülme diye yalan uydurmuş ki bu senden daha kibar biri olduğunu gösterir,
4-2 haftadan "seni seviyorum" diyen bir erkeğe güvenmediğine göre de oldukça zeki bir kız. sana da açıkça kimseyi düşünmüyorum demiş. hala kibarlık peşinde, bu da onun hatası tabi.
5-"lan engelle diyorum kıza" gibi tuhaf cümleler kurma bence. çünkü haksızsın. engelle yoksa küfür ederim de bayağı ergen yaklaşımı. kendini komik duruma düşürmüşsün.
6-kızlara güvenmeyin, erkeklere güvenmeyin filan diye milleti zehirleme. önce gerçekleri görmeye başla. nerede hata yaptığını anlattım. düşmanın değilim. bir daha böyle durumlara düşme isterim.
anonim
anonim
1 yıl
of çok salaksın hshsjsk
anonim
anonim
1 yıl
kız erken diyo ki baya bildiğin erken sonra şuan düşünmüyorum diyo buda kibarca reddetme şekli muhtemelen senden etkilenmediği için ki yazdıklarından kızın neden etkilenmediğinide anlayabiliyorum bide çıkmış küfür etcem engelle diyorum diyosun ne çeşit bi manyaksın sen kız seni sevmek zorundamı ne biçim kafalarınız var lan sizin
lollol
lollol
1 yıl
anonimlere katılıyorum kendini saçma bi şekilde inandirip ruh hastası hareketler yapmaya hiç gerek yok
nincakaplumbaga
kızdan soğumam için engelle dedim birazda bu pencereden baksanız @lollol