gecebekcisi
gecebekcisi
ne okuyosun diyenlere bölümümü söylemeye çekiniyorum hala.
İnsanların tepkileri canımı sıkıyor ,işin zor başka bölüm mü yoktu allah kolaylık versin vesaire.
evet zihinsel engelliler öğretmenliği okuyorum.niye bunu seçtim tâbiki iş imkanı nedeniyle.ama elimden geldikçe o çocuklara yardımcı olmaya çalışacağım.
bende başka bölüm okumak isterdim ama işte öyle bir şansım yok ailem için bunu yapmam lazımdı.

Cevaplar

kebelek
kebelek
anlamadığım şey okuduğun bölümden mi utanıyorsun 🤔 o kadar kutsal bir meslek ki o. ben o öğretmenlerin hepsinin elini öperim. cidden böyle düşünmene üzüldüm. ama sana bir şey söyleyeyim mi dost tavsiyesi. İş var diye okuyorsan bırak bence iş imkanı olan başka bölümler de var. o iş sabır ve sevgi işi 🤚öyle para için yapılacak bir meslek değil.
anonimoo
anonimoo
İnsanlar iyi yada kötü hep konuşurlar,çok konuşlar,boş konuşurlar. sen olduğun yerde mutluysan kime ne 😊
anonim
anonim
sakın insanların olumsuz tekilerine aldırma ben son sınıf bir özel eğitim öğrencisi olarak o çocukların gözlerinde bir ışıltı olmak paha biçilmez bir his diyebilirim sana.
anonim
anonim
ülkenin hepsi zihinsel engelli zaten pazarcı gibi bi işin var ne güzel işte
eriyenkadin
eriyenkadin
bu gereksiz çekinmenin sebebini anlamış değilim
laverna
laverna
kimse bolumune laf edemez . boyle guzl bi mesleğe adim atmissin bunda kotu bsy yok gurur duy keske bende o bolumu kazanabilseydim 😊 kafani dik tut istekle oku bolumunu 😊
dislananmuhendis
dislananmuhendis
bölümün guzel hemen atanirirsin da ama beni korkutan şey öğretmenlerin sabrı. gerçekten zor meslek az çok duyuyoruz bazı şeyler umarım severek yaparsın.
sananee
sananee
bence cekinmemelisin cunku bolumun ozel bir bolum ozel bir meslek.. mesela o cocuklara yardim edebileceksin iletisim kuracaksin onlara biseyley ogrettiginde icini huzur mutluluk kaplayacak.. ve o bos konusanlar hic bi zaman o huzuru hissedemeyecek..
arendtinsigarasi
arendtinsigarasi
@gecebekcisi aman ne takıyosun milleti, bende kimse dersem ay nasıl atanıcaksın diyio burun kıvırıyolar. kulak asma onlara çok biliyosalar kendileri daha iyi bi bölüm okuyabilirler napalım bizdende bu kadar