Tubidyy
Tubidyy
aslında bunları buraya da yazmak istemiyorum ama artık gerçekten birileriyle konuşmaya bişeyler yazmaya ihtiyacım olduğu için burayı seçiyorum çünkü hiçbiriniz beni bilmiyorsunuz bu yüzden rahattım. samsunu çok seviyorum ama geri dönmek istiyorum gitmek istiyorum etrafımda çok kişi var biliyorum ama beb koca bir yalnızlıktayım, boşluktayım eskisi gibi deli dolu olamıyorum gülerken bile içim ayrı buruk kırgın olduğum kişiler var hemde çok kırgın olduğum ilk defa bugün ına yazdım içimi döktüm belki hata yaptım ama artık dayanamıyorum. onca kişi arasından bir kişiye bile anlatamıyorum derdimi evet sizlerin derdi benden büyük olabilir ama ben bunu taşıyamıyorum yalnızlık derken kimse yık kendimüm tek başınayım diye kullanmıyorum onca kişi varken sessiz çığlığımı duyuramadığım için yalnızım diyorum. artık çok alıngan olmaya başladım kırgınlıklarım öfkelerim hepsi toplanıp büyüdü içimde sessiz bir çığlık gibi dışarıya çıkmayı bekliyorlar ama her konuda kendini rahat ifade eden ben bu konuda susuyorum. samsun da mutluyum seviyorum şehri ama yalnızlığımla başa çıkamıyorum arkadaşlarım varken derdimi anlatamamak artık yük gibi geliyor. gülüyorum ama içten içe ağlıyorum. neden yazdım bilmiyorum ama yazmak istedim. diyebilirsiniz ne saçma yazıyor diye ama toplayamadığım kelimeleri elimden geldiğince bir arada tutmak istedim ve buraya bu saçma yazıyı yazdım. bu yazımı okuyup beni bilen arkadaşlar sizden ricam gelip neyin var diye sormayın.

Cevaplar

anonim
anonim
yalnız değilsin etrafında bir sürü insan var. bir kere eminim çok güzel bir kızsın eminim seni seven arkadaşların var çekilme kabuğuna kendine değer ver lütfen bu evre geçecek ve sen bu zamanı böyle hatırlama her günün birbirinden güzel olsun 20li yaşlarındaki bir insan bunu hak etmiyor. seni tanımıyorum ama seni anlayabiliyorum. yarın güzel bir gün olacak senin için ve hepimiz için :)
Tubidyy
Tubidyy
kendimi tam yansıtamam ve üzerimde ki ağır stresi atlatamadan bugünlerin geciceğini düşünmüyorum. ama söylediklerin için sağol :)
Guvenvermiyordemissin
Guvenvermiyordemissin
hiç bir şey anlamadım
jom
jom
keşke yazmasaymışsın sitede yer kaplıyor
mrmimar
mrmimar
yazdıkların hakkında değil de yorumlar hakkında yazmak istiyorum. erkeklerin ve kızların yorumları arasındaki fark 😂😂
girgirina
girgirina
etrafında bir ok insanın olduğunu fakat yinede yalnız hissediyor san kendini yeni insanlar ile tanışmayı denemelisin.ha bide çok önem verdiğim bir şeyi söyleyeyim sana gülmeyi unutma asla vazgeçme gülmekten:);)