kykwifi
kykwifi
1 yıl
eğitim b blok girişinde sigara içen şahsiyetler. hava almaya çıkıyoruz dumandan geçilmiyor. tamam anladık sigara içiyorsunuz. sanki özel kuvvetler gibi elinde silah varmış da sigarayı bi şekil tutmalar. dumanı yoldan geçenlere üflemeler. endüstri meslekten farkı yok.ayrıca içtiği izmariti çöpe değilde duvara sağa sola atmak nedir. 2 tane karşılıklı çöp var atmaktan acizsiniz. birde eğitim alıp öğretmen olacaksınız . gidip başka yerde içebilirsiniz.benimde arkadaşların var bunu yapan uyariyoruz ama ne fayda. sokaktaki adam ne yapsın be kardeşim. İçenlere tükerenlere suç bulmamak lazim o zaman .not : bu yapmayan üzerine alınmasın . kimse sizin dumanınızı solumak zorunda değil .

Yorumlar

eriyenkadin
eriyenkadin
1 yıl
bakınız az ötede hava almak gibi bir ihtimaliniz varken az ötede sigara için diyorsunuz ya ben delleniyorum valla elinizden bir sey gelmez yapariz ama allah rızası için böyle bos konuşmayın ya
anonim
anonim
1 yıl
rahatsız olan var . içen az ötede içsin . kapı ağzı şartmı
kykwifi
kykwifi
1 yıl
bunu söylemem boş konuşmak sa. onu yapanlar dolu iş yapıyor. haklisin @eriyenkadin
anonim
anonim
1 yıl
@eriyenkadin sen az ötede icebilirsin ama ben kapının ağzından geçmeden az öteye gidemem değil mi? bu nasıl bencillik ya bu ne saçma bir söz! dışarı çıkarken ben sizin pis dumanınizi içime çekmek zorunda mıyım?
çok haklısın @kykwifi her bir sözüne katılıyorum.
biraz saygı gösterin olur mu eğitim fakültesinin hakikaten hakkını verin lütfen.
anonim
anonim
1 yıl
omu de oksijenden bol bisey yok. sorunda yok isteyen istedigini istedigi yerde yapar...
kykwifi
kykwifi
1 yıl
teşekkür ederim @anonim_bayan . birilerin zevki birlerinin hakkına girmek olduğunu bilserlirdi yapmazlardı .