darkpassage
darkpassage
r11 kız yurduna kız yurduna gidenler binmediği için kız yurdunun önünden de kimse binemiyor. bu paradoks çözülecek,çözülmeli.. İnsanlığın geleceği buna bağlı.

Cevaplar

lollol
lollol
erkek yurdu içinde ring olsaydı çözülebilirdi paradoks bi ihtimal
anonim
anonim
bir defa kız yurdu yazan ringe bindim toplam. (geç saatti ve yağmur yağıyordu-fen edebiyattan bindim-) direkt tramwaya gitti. merak ettiğim bir şey var tüm ring ler aynı değil mi?
anonim
anonim
çok güzel cevap vermişsin tebrik ederim.
anonim
anonim
fakir olmasaydın kardeşim sen de, kalmasaydın o yurtta. biz mi dedik git kal orada diye? hizmeti beğenmiyorsan çıkış yaparsın, yedekten yerine adam koyarlar. ucuz etin yahnisini yeyip de tatava yapma.
darkpassage
darkpassage
bu anonimler moruk bence bana saldırdıklarına göre bi yerden bi güç alıyo. alıcı bi tip var sende zaten de yüzyılın boşunu yaptın tebrik ederim.
darkpassage
darkpassage
yurda sadece bi ring çıkıyo anonim
anonim
anonim
ucuz etin yahnisi ne ya devlet oraya yurt yapmis bizde kalmaya hak kazanmisiz.ne olur yani kiz yurduna binmesenizde 2 dk kampüs bekleseniz kizlar rahat rahat çıksa yurda.o buz gibi ayazda o yokusu cikmak nedir bilir misiniz siz ? biz yurttanda memnunuz sunulan hizmettende.sadece saatte 1 arac çıkıyor onuda birakin kiz yurduna cikaclar kullansın.
ricarlonotte
ricarlonotte
bir yandan hak veriyorum bir yandanda kızıyorum. abi okulun içindesiniz tamam uzak olabilir fakülten ama mühendislige yürü en kötü r 11 e bin garantile gecikmemeyi. ama tabi bu işin birde çıkması var ayazı var sogugu var. bu sorun ancak r 11 ve kız yurdu sayısını artırmakdan geçer. ben dışardan geliyorum okula ve erkek yurdu mesela hep dolu geçiyor önünden ordaki kardeşlerimizde donuyor o adamlarda kızıyor. bu otobüslerin sayısı artmalı herkes zor durumda kalıyor benim fikrim böyle
balkahve
balkahve
bu sorunun asıl çözümü r11 sayısını arttırmakla da kalmıyor o r11 ilk kalktığı yerden tıka basa dolu kalkarsa bu sorunda devam eder gider. sadece kız yurdundakiler ringe binemiyoruz sanmasınlar erkek yurdundakilerde münevver ayaşlıdakiler de hatta ve hatta yurtlarda kalmayıp sadece öğrenci olanlarda kendi okullarının duraklarında gelen ringe binememekten muzdaripler... daha bugün en işlek olması gereken saatlerde 10 dk ya yakın ring gelmedi hem durak hemde gelen ring tıklım tıklımdı ve ben çantam dışarıda gitmek zorunda kaldım meselaaaaa
frederich
frederich
çözüm arıyosanız çözüm sizsiniz demek yanlış olmaz, çeşitli protesto yöntemleri var bunun için en basitinden herkesin bileceği gibi r11 kalktığı yerden dolu kalkıyor, iki tranwaya bir r11 kalkarsa sonuç bu olur ve şaka yapar gibi dolduğunda bile saat bekleyen bir sistem çözüm ise dolu ise binmeyin lütfen 1 hafta 2 hafta belki 1 ay binmeyelim dolu araçlara, sonunda sistem size uymak zorunda kalır, tramway kullanıyorsan o r11 size hizmet için var ve hizmetine devam etmek zorunda...
anonim
anonim
@balkahve bak sen 10 dk bekledim diyorsun biz 1 saat bekliyoruz tam 1 saat anlatabildim mi 1 saat
anonim
anonim
hahaha "ucuz etin yahnisi yeyipte tatava yapma" diyen arkadaş bu neyin kafası "fakir olmasaydın sende kalmasaydın o yurtta" filan kafan iyiyken mi yazdın bunları? savunduğun erkeklerin e1 münevver ayyaşlıya indiğin de hiç ses çıkarmaması işlerine geliyor güzergahı olmayan yerden giden e1 i ordan götürüyor adam 3kuruş verip 5 kuruşluk hizmet almaya çalışan beyinleri savunuyorsun. benim saatten saate gelen ring hakkım kardeşim. burda tek sıkıntı erkekler değil zaten sen bi anda absürtik saçma sapan bişey yazınca cevaben yazdım sana. kız yurduna giden araca kız yurduna çıkmayan erkeklerden çok kızların binmesi mantığı nedir? bir de geçen de erkeklerle tartışırken yanımda bizimle birlikte onlara laf söyleyen kızın da araçtan inmemesi terbiyesizliği. bir tek erkekler değil kız yurduna çıkmayan erkekler ve kızlar 2 dk daha bekleyip kampüse binebilirsiniz. bi arkadaş başka bir sayfada şey demiş " ben geçende 10 dk bekledim 10" filan demiş yahu biz 1 saat bekliyoruz bunun anlaşılmayacak hala kendinizi haklı göstermeye çalışılacak ne gibi bir tarafı var allah aşkına anlayın biraz ya .