Leyl
Leyl
İlkkokul liseyi memlekette okudum.okulda üst sınıflarda ki erkeklere abi derdik.onlarda bi korur kollardılar yeri gelir kıskanırdılar.ünide de abi diyeceğimiź birileri olsa güven duyguları o kadar da ölü olmasa.harbi böyle içten bacım kardeşim diyebilecek birileri olsa etrafta.var aslında ama ışte desen saygısızlık gibi oluyo" sizli bizli " soğuk hitaplar soğutuyor insanı.doğru
bende erkeklerle pek rahat konuşamam ama gerçekten çok içten abi diyebilirim bacım dese biri içim da bi ısınısınıyor.

Cevaplar

minyonerkek
minyonerkek
bizim lisede öyleydi. dönemcilik vardı. abi dediklerimiz korurlardı abla dediklerimiz severlerdi bizi. dediğin gibi keşke ünide de dönemcilik olsa. mesela abi abla demesekte arada güvensizlik olmasa. aile gibi olup güvenebilsek..
jom
jom
bu hangi lise ya haqqari falan heralde:d benim lisede arklar 8.sınıftan gelcek potansiyele göre manito ayarliyolardi
kizilsakal
kizilsakal
@su bacim donem o hale geldiki insanlar evli bayanlara erkeklere yavsiyorlar birak varsin olmasin sen kendinin abisi ol kan bagi olmadan bu devirde ne bir erkek kizla abi kardes ne bir kanka kalamazlar yani ben pek inanamiyorum.
Leyl
Leyl
bir abim var kan bağım olan.çok seviyom çok arkadaş gibi değiliz ama.benim en iyi arkadaşım babamdır.allah razı olsun.zati hayatımda arkadaş yokluğu çektirmedi.@kizilsakal bende farkındayım çok bozuk bir dönemdeyiz.dediğim seý bi ütopya belki.@minyonerkek bi allahın selamını alıp verebilsek yeter..
@jom anadolunun küçük bi şehri.
vackheriff
vackheriff
ablacim buralarda o topa hiç girme. erkeklerimizin libidosu atmosferi deliyor. kızlarımız bu yangına fön makinesiyle gidiyor. abi kardeş buralarda mutsuz son.