snorlax
snorlax
binlerce duygu varsa hepsi birbirine karışmış halde odamda ders çalışmaya çalışırken artık onca karmaşık yazıdan sıkılıp internette ne var diye bakarken baş ağrım yerleşti her zamanki yerine. ne güzel pek çok şey gibi o da gitti hayatımdan derken uzun zaman sonra selamladım onu. İnsanlarla iletişim kurabileceğim iki adet uygulamam kaldı. biri eğlenme amaçlı esasen ama o da bir kaçı gibi silinip gidecek sanırım. tüm gürültüden kaçıp açtım sezen aksu' nun bir şarkısını. İçimden onun gibi tane tane söyleyerek uyumaya çalışacağım. ve kendime sözler vererek kesin bir şekilde ben de ' vazgeçtim' diyorum. çünkü artık gerçekten öyle. kendinize çok iyi bakın dedikodu meclisi. esen kalın, hoşçakalın.

Cevaplar

melancholyman
melancholyman
neden vazgeçiyosun ? vazgeçme peşinden koş. sevdiğim bir insanin da dedigi gibi. pesinden gidecek cesaretin varsa bütün hayallerin gercek olabilir ..
snorlax
snorlax
bazı şeylerden vazgeçmem doğru olan çünkü @melancholyman . mesele cesaret değil.
melancholyman
melancholyman
@snorlax bi konuşabilsek anlaşcazda neyse 😊
snorlax
snorlax
benim olayım kapandı gitti ona çözüm yok ama sen anlatırsan sıkıntılarını hem ben hem de sitedeki başka arkadaşlar dinler, yorum yapabileceğimiz bir şeyse fikirlerimizi sunabiliriz @melancholyman :)