vay
vay
ya anlamadığım günümüz kızların çoğunluğu neden karşısındaki erkeğin kıymetini anlamak yerine, egosunu tatmin etmek için erkeklerle takılır. belki de karşılarına bir daha hiç çıkmayacak biri çıkmıştır.

Cevaplar

anonim
anonim
neden olayı kızlarla sınırlandırıyorsun ki?benim gördüğüm çoğu erkek de bunları yapıyor.bunun cinsiyetle alakası olmadığını düşünüyorum ve kişilik bozukluğundan başka bi şey değil.
Leyl
Leyl
erkek kız farketmez aslında.sıze bi örnek vereyim mesela birileri gözlerinizi kapatsa size hiç bilmediğiniz bi şey tattırsa ve onun tadı cok hoşunuza gitmiş olsun ve bu gıda çok yararlı olsun sonra gözlerinizi açsalar karşınıza bir çok çeşit gıda bulunsa siz o güzel tadı güzel alıcı renkli şekilli olana yakıştırır seçersiniz. biz nefsimizi eğitemediğimiz müttetçe sadece onu doyurmaya çalışırız ve bütün duyularımız ona hizmet eder.bir insanın gönül güzelliğine ulaşmak istiyorsak bizimde gönlümüzün o yolda onunla çakışması gerekir.neşat ertaşın dediği gibi ğönülden gönüle bir yol vardır görülmez.göz le göremessin gönül gözün temiz olursa ancak.
anonim
anonim
çünkü kafa yapısı "ahmet olmaz mehmet olur" bu kadar abazan varken (hepsi için değil tabi)
vay
vay
haklısınız... ama bunu günümüz kızlarında daha çok yaşıyoruz. gerek kız, gerek erkek bu şekilde davranmamalı. İlerde pişman olup keşke yapmasaydım diyeceği günleri görmemek için başkalarının bu tür hatalarından ders çıkarmalı ki, etme bulma dünyası ne ekersen onu biçersin.