matricariachamomilla
matricariachamomilla
size gördüğüm güzel bir dostluk hikayesi anlatacağım şimdi.
garip şekilde tanışan iki lise arkadaşı varmış.tüm dört yılı dolu dolu beraber okuyup eğlenmişler.şehirleri gezmişler,ormanları gezmişler,aç kalmışlar,üç kez gittikleri spor salonuna 3 ay üyelik yapmışlar.kendi gizli yerlerine kaçmışlar bunaldıkları zaman.yalan da söylemişler biraz daha fazla eğlenebilmek için.çoğu öğrenci gibi onlar da son ana bırakmışlar ödevlerini.yeri gelip rezil olup yeri gelince haklarını savunmuşlar.donlarına kadar ıslanıp buz gibi su ile yıkanmışlar.bir gün bir şey olmuş,kötü bir şey ama biri diğerini bırakmamış.bunlar aynı üniversiteye beraber devam etmişler.araya kim girerse girsin ,çıkıp giden yine o olmuş.
ben bu dostları çok yakından tanıyorum.biri içimde bir diğeri içimin daha içinde.
yapmadığımız hiçbir şey yok ama yapmamız gerek daha çok şey var.yapacağımıza biliyorum.belki de insanların bir dost hakkı vardır ve bu kişinin sen olduğuna mutluyum.hem mutluyum hem güvenim tam.ben belki yüzme bilmiyorum ama okyanusa gözümü kırpmadan atlayabileceğim bir dostum var.seni seviyorum canım arkadaşım,senin de beni sevdiğin kadar.bu yazıyı okuyacağını biliyorum ve okuduğun zaman fotoğrafımıza bir öpcücük bırak ,ben sana bu şarkıyı bırakıyorum.outasight - now or never.

Cevaplar

alpheratz ✨
alpheratz ✨
ne güzel, benim böyle dostum olmadı hiç. nerde it var beni buldu. İyi dileklere inanmam ama dostluğun daim olsun.
matricariachamomilla
matricariachamomilla
@alpheratz ne olursa olsun insanların içinde küçük iyilikler vardır.patatesi soymadan yemiyorsun unutma ve güvenmek için sebep arama.
alpheratz ✨
alpheratz ✨
bu dediklerin bende olmuyor ama. benim hem kişiliğim kötü hem çevrem kötü demek ki. bizim hayat böyle geçecek belli aslında yakınmıyorum. konu ben değilim senin dostluğundu zaten. böyle yazılar insanlar görünce böyle bakıyorum arada. bu arada cevap attım da soru cevaba onay gelmedi.
voyageurbudino
voyageurbudino
seni seviyorum iyi ki varsın ❤️ @matricariachamomilla
anonim
anonim
tek kelİmeyle mükemmelsİn