oas
oas
1 yıl
merhabalar efendim. bugünkü tavla etkinliğinden sonra bir yazayim dedim. malumunuz ben etkinliklere gideceğimi belirtmiştim. ve su ana kadar hepsine gittim bu yil. bugünkü etkinlige de eglencesine gitmistim ki oynarken en çok zevk aldigim insan olan 1 numaraya teşekkür ederim. onunla oynarken aldigim keyfi diğer iki rakibimden almadim. :) ve onunla tanistigim icin de memnunum gerçekten. :) o da almistir umarim benim aldigim keyifi. aldin mi kiz? :d sonrasinda gelen 20 numara.. ah seni 20.. rakip olarak bir baskasini görüp de bana yenilince hayalleri suya düşen yirmi numara.. demek benim cinsiyetime bakıp, "acıdığın" için yenildin, öyle mi? bir insan cinsiyet ayrimi yapmadan birini rakip olarak görse, ne güzel olurdu. neyse. acimasa da yenileceği belliydi ki oyunda gösterdiği agresif tavirlar ve edilen küfürler bunu gösterdi bana. :) ama son gelen rakibim ise bir baskaydi ya. :d @admin ve @satabi başta olmak üzere beni nazar eden herkese teşekkürler. :d şaka bir yana hic iddiasiz gitmiştim oraya. ama en son @chiko 'ya rakip olacağımı düşünmeye baslamistim. :d neyse en azindan 3. turda elendik. :d bu aradaaaa! unutmadan, @dislananmuhendis ve onun iki sevimli kiz arkadasi ve tabi ki benden fazla gülen adam, size de teşekkürler. :) sizinle 101 oynamak ise ayri bir zevkti ve yeri doldurulamaz :))) seviyorum seni omü dedikodu! biliyorum, sen de beni seviyorsun. :))) bir dahaki etkinlikte görüşmek üzere..

Yorumlar

orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
ben uyuya kalmışım gelemedim moralim sifir sifır sifır 😒
mimarlique
mimarlique
1 yıl
bende diyorum bu kız kim maçınızı seyrettim 20 numara şansa kaybetti, kız olduğun için acıdı yoksa biliyorsun :) şaka bir yana elendiğin tur cidden şanstı üst üste çift gelmesi sinir bozucu.
zeyna
zeyna
1 yıl
oynadığım en keyifli oyunlardan biriydi @oas gerci bugün sadece bi tane oynayabildim ama olsun :d saatlerce oynamaya hatta belki de derece yapmaya bile bedeldi, umarım yine bi gün bi etkinlikte karşılaşırız ben 1 numara :d
orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
bir dahakine kaçırmıycam kesin 😄
satabi
satabi
1 yıl
maşallah inşallah demiştim ben halbuki 😏
orlitorenk
orlitorenk
1 yıl
sabah ezanıyla birlikte yatınca 13e kadar uyumak normal oas 😄
zorakimuhendis
burada son yazımı yazıyorum dediğinde biraz şaşırmıştım ne yalan söyleyeyim .öyle ruh hastası gibi 3-5 sayfa yazan insanın bir anda bırakacağını hiç düşünmemiştim.neyse tekrar hoş geldin .
zorakimuhendis
İltifat olan ruh hastası o asfdhjf