pamukcuce
pamukcuce
arkadaşlar şimdi evrendeki tüm yıldızları düşünün. en nefret ettiğiniz dersin geçmeyen vaktini, bir başınıza zifiri karanlıkta yürürkenki korkunuzu düşünün. ve daha ne kadar size çok gelen şey varsa lütfen onları düşünün.
İşte şu an tüm bunların toplamı kadar sinirliyim.
ben ona buna laf etmeyi seven yahut dilinden küfür düşmeyen biri değilim aksine küfür etmekten çokça sakınırım. ama biri var ki ve maalesef inanıyorum ki daha nicesi var onun gibi.
bugün mutlu bir şekilde odama geldim. odamdaki kişi bana yurtça çevik kuvveti ziyarete gidileceğini söylüyor dalga geçercesine ve ziyarete gidenleri aptal yerine koyarcasına. benim de gitmek istediğimi görünceki şaşkınlığı 'yaa gider miydin gerçekten' demesi hele. aah! hırsımdan ordan zor çıktım. şimdi o baştaki bütün çokluklar kadar hakaret etmek istiyorum bu insan müsfettesine. yanan içim nasıl soğur bu insanlara karşı bilmiyorum, soğumasın da aslında. sizinle bunu paylaşmak istedim.
bu ve bunun gibilere nefret, siz değerli vatansever kardeşlerime saygı, sevgi ve minnetle.
nasıl yapar bilmiyorum herkes ama lütfen ve lütfen vatanımıza sahip çıkalım. can askerimize, polisimize sahip çıkalım. ve lütfen dualarımızı eksik etmeyelim. şehitlere rahmet, yaralılara şifa, benim güzel milletime sabır yağsın İnşaallah.
ve son olarak ömer halİsdemİr'i bile bilmeyene, önemini ve değerini kavrayamayana ben ne kadın/adam derim ne de insan.
selametle..

Cevaplar

artemis👑
artemis👑
polis şehitlerimiz derken şimdi bir de halep'e üzülüyorum içim acıyor ya.allah yardım etsin inşallah