gecebekcisi
gecebekcisi
bu zamana kadar hiç sevgilim olmadı. en sonunda canıma tak etti birini bulayım ilk ve tek aşkım olsun dedim.kızın birine açıldım aslında çok güzel biri değil ama karakterini beğendim ve yanıma uyar diye düşündüm. kız aslında beni biliyormuş iyi biri diyor herkes dedi.tip olarak da hoşlandı gibiydi. İlk başta bu yıl sevgili düşünmüyorum dedi gelecek yıl olsa olabilirdi dedi. hep bi olur olmaz arasında kaldık. ama sonunda anladım ki kız benden daha iyisini bulmak istiyor. hem beğeneceği benden yakışıklı hem de karakterli biri arıyo.yani sorun senin sırf tipin idare eder ama daha iyisini istiyorum diyor karekter tam ona goreymiş ama. neyse uzatmadan ben de kıza umarım pişman olmazsın ve istediğini bulursun deyip dostça bir elveda dedim. ben kimsenin yedek lastiği olamam ben hayatımın kadınını arıyorum.

Cevaplar

anonim
anonim
bravo😂👏
papazinimamkizi
papazinimamkizi
aa evet bu yanıma uyar durda gidip açılayım.yanıma uyar nedir be
alonecowboy
alonecowboy
@papazinimamkizi çocuğu yanlış anlamışsın o orada diyor ki benim karakterime benim huyuma uyar yanında ben yoksam bile beni yanı başındaymış gibi taşır , benim olmadığım ortamda o bunun sevgilisi bak görüyor musun dedirtir demek istemiş sen yanlış düşünmüşsün.
gecebekcisi
gecebekcisi
yanıma uyar dediğim yani fiziksel olarak da birbirimize yakışmamız. kızın yaptığında sıkıntı yok benim bu sözüm sıkıntı öylemi bravo
anonim
anonim
sorsan hic bi kiz tipe bakmıyor hepsi karakter arıyo alayi kolpa alayi 
papazinimamkizi
papazinimamkizi
peki neden insanlar birbirine bağlı olarak anılmak zorundaki kendi karakterleriyle duruşlarıyla anilmalari daha mantıklı olmaz mı@alonecowboy
papazinimamkizi
papazinimamkizi
ben kızın yaptığı doğru demedim orası beni ilgilendirmezde sadece kullandığın cümle için konuştum ben@gecebekcisi
unicornn🐎
unicornn🐎
kızın yaptığıni savunmuyor zaten orda arkadaş senin üslubunun yanlış olduğunu söylüyor. sonuna kadar da katılıyorum çok yanlış bir üslup kullanmışsın.