enguzelmevsimim
dün geceki sakinleşme seansımdan sonra güzel bir uyku çekeceğimi düşünmüştüm ki sabah kadar rahat bırakmayan bir geçmişim oldu. seans mı nasıldı? aslında çok basit. aldım ayranımı ve çıktım balkona. evet, @ikizler ayran ile. yine bardak bardak içtim. :d camı da açtım, laptopu koydum oraya. eski şarkılar çalıyor bir yandan. ama baya baya eski. yıl olarak eski olsa da hala yeniler aslında. :) tabi bir yandan da yoldan geçen araçların sesleri. İyice ses karmaşası yaşandı. yine de kendime geldim. bir iç çekip yatağıma geçtim. yoksa orada donup kalabilirdim. aslında esen rüzgar hoşuma gitmişti. üşüsen de o rüzgarın ayrı bir tatlılığı var. neyse. uykuya geçiyorsun ama kulağıma üçüncü bir delik açtırdığımdan uyumak için çabalamam gerekti. sonrası bilindik şeyler. birkaç gündür geçmişten kalan kalıntılar rüyalarıma giriyor. bu gece de farklı olmadı. hayır giriyorsunuz, bari saçma saftirik şekillerde girmeyin. neyse abi bununla geçen bir gecenin ardından kahvaltı yapıp da dinlendirici bir uyku uyumak farz olmuştu. ben de öyle yaptım. şimdi ise yapmam gerekeni yapmaya çalışıyorum. aslında içimden güzel bir dizi veyahut film izlemek geçiyor. bir de tabi hikayeler okumak ama yapmasam daha iyi. sınavımıza üç gün kaldığını hatırlatan çok sevdiğim dostlarım var çünkü. vicdan azabı çekmeme ve korkularımın artmasına sebep oluyorlar. biliyorum, sınava girmemle geriye kaçacak bu korkular. ama yine de korkuyor işte insan. İnsan nelerden korkmuyor ki bu hayattan? ama bazı korkular var ki hiçbir zaman geçmiyor. bunlardan biri kaybetme korkusu. aslında korkular zamanla oluşan şeyler. bir insan kaybede kaybede kaybetmekten korkar hale geliyor ve bu o insanın zayıflığı oluyor. sonrasında bir sürü hatalar zinciri.. neyse.. neyse diye diye geçiyor ömür. buna da neyse..

Yorumlar

ikizler
ikizler
11 ay
ayran diyorsun. beni kalbimden vuruyorsun. kaldıysa bir bardak da ben alabilirmiyim :). yazının "camı da açtım, laptopu koydum oraya. eski şarkılar çalıyor bir yandan. ama baya baya eski. yıl olarak eski olsa da hala yeniler aslında. :) tabi bir yandan da yoldan geçen araçların sesleri. İyice ses karmaşası yaşandı. yine de kendime geldim. bir iç çekip yatağıma geçtim. yoksa orada donup kalabilirdim. aslında esen rüzgar hoşuma gitmişti. üşüsen de o rüzgarın ayrı bir tatlılığı var. neyse." kısmı benim de yapmayı en sevdiğim kısım. nasıl rahatlanacağını iyi biliyorsun dostum. nasıl olsa bütlerde odamda tek olacam. geceleri böyle geçecek benimde herhalde. :) ben gidiyorum 2 ayran içeyim de içim ferahlasın... :)
enguzelmevsimim
ayran kaldi tabi. vereyim mi abime bir ayran @ikizler 😂 ya evet harika öyle rahatlamak. yaparsin umarim afiyet olsun:))
ikizler
ikizler
11 ay
dur kuru nane alıp geleyim ben. teşekkürler efendim :)
enguzelmevsimim
ayrana mi kuru nane koyacaksin @ikizler ? :o
ikizler
ikizler
11 ay
tabiki de. ben çok severim kuru naneli ayranı. hatta bizde nana derler ona. nanalı ayran hayat iksiridir. gerçi ben başka baharatlar da katarım ama nane her zaman 1 numaradır ayranda. :)
enguzelmevsimim
hic nane katmam. hatta naneli yogurt bile yemem. ben tuzcuyum. tuzlu ayran severim. tansiyonum düşük genelde iyi oluyor hem :) ama senin icin bu gece bir naneli ayran deneyecegim. :))
enguzelmevsimim
@ikizler etiketlemeyi unutup yolladim.. :/
ikizler
ikizler
11 ay
ben de tuzlu içemem. hatta genelde tuz ile aram pek yoktur bile. ama diğer baharatlara hayır diyemem. hatta bayılırım baharatlara. :)
enguzelmevsimim
babam sag olsun. tuzla arasi olmayan beni 13 senede tuz kolik yapti. evde benden cok tuzlu yiyen yoktur su an :) @ikizler ben de baharatlari pek sevmem. aciyi sevmeye baslamistim ki midem bas gosterdi. o da kaldi.. :)
ikizler
ikizler
11 ay
acıyı ben de pek sevmem. egede acı yok alışmamışız. ama baharatlar. en sevdiklerim :)
enguzelmevsimim
aci da bir baharat ama @ikizler ya ben baharatlari sade almayayim. bazi yemeklere uyuyorlar. onlarla beraber alabilirim hepsini :)