darkpassage
darkpassage
gariban anam,çilekeş anam… açık öğretim liseyi bitirmeye çalışan anam. eve geldiğimin ertesi günü annemin sınavı vardı. bildiğiniz gibi sınava girerken küpe,yüzük,bilezik,kemer vs. olmaması gerekiyor. benim canım annem de kuyumcu gibi gitmiş sınava yetmemiş çanta falan da almış yanına. annemin bütün ısrarlarına rağmen görevliler içeri almıyor tabii. kadıncağız da koştur koştur tanıdığımızın dükkanına bırakmış küpesini,yüzüğünü,çantasını… tekrar sınav yerine giderken bileziklerini bırakmayı unuttuğunu fark etmiş. tabi zaman az yetişemeyecek. çekmiş bilezikleri yukarıya sallanmayacak şekilde. görevliyi atlatmayı başarmış ve o şekilde sınava girmiş. eve geldiğinde söylediği şey de ‘’bileziklerim düşer de görevli fark eder diye sınava hiç konsantre olamadım,kötü gelebilir sonuçlar.’’ yanisi öğrenciliğin hakikaten yaşı yok. 42 yaşında da olsan söylüyorsun bu bahaneleri.

Cevaplar

jom
jom
kanks annenlere selam
chen
chen
ahahah çok tatlı ya :d
limos
limos
milletin annesi açıktan okuyor benim ki babam zekasıyla dalga geçti diye diplomayı yakıyor gidince diycem bak gör milletin annesi nasıl sen hala böyle ev işi görüp otur tv izle onlar kurtaracak seni diye
3dwaffle
3dwaffle
ya kıyamam ya😌❤
mimarlique
mimarlique
benimki de 42 yaşında açık liseye başlayacakmış, taktik güzelmiş ileteyim valide hanıma.
darkpassage
darkpassage
@jom @chen @seaaa @3dwaffle @mimarlique güzel dileklerinizi anacuğuma ilettim nomissizler 😘😘
mademoiselle
mademoiselle
benimki hala bebelerle uğraşsın..
chocolatebitter
chocolatebitter
öyle anneye can kurban 🙈🙊🙉
gokyuzupolyanasi
gokyuzupolyanasi
helal olsun o anneye ya yaşama sevincim geldi
enguzelmevsimim
enguzelmevsimim
annem 40'indan gün aliyor. kadina senelerdir gidip aciktan okumasini söylüyorum, yok abi. bana misin demiyor. bu yaziyi ona da göstereceğim ya da anlatacagim. belki okur açıktan. annene selamlar dp :)