ikizler
ikizler
samsundan kalkıp ege istikametine giden..... seyahatin sayın yolcusu yani ben. evet büt maratonu da bitti ve memlekete dönüş yolculuğu başladı. maraton da denemez aslında. sınavlar son iki günde olunca mecbur bekledik. ama güzel de oldu. İçimde aileme ve arkadaşlarıma kavuşacak olmamın verdiği bir sevinç var. ama bir yandan da samsun'a arkamda bırakmanın üzüntüsü. artık dönüşe kadar fakülte, deniz, sahil, gezgin, arkadaşlar, çay ocağı yok. bu üzüyor beni. denize karşı şarkı söylemeyi, fakültenin kantininde çay içmeyi, yemekhaneleri gezmeyi, gezgin ile dolaşmayı, 01:51 de tek başıma oturmayı özleyeceğim. artık memlekette bunların yerine koyabileceğim şeyler bulmaya çalışacağım. bugün son sınavıma girdim yemekhanede yemek yiyip kantinde bir kahve gömüp vedalaştık arkadaşlarla. sonra geldim yurda. hazırlandım ve attım kendimi dışarı. bir yemekten sonra bizim çay ocağına geçtim. son bir çay içip abilerle helalleştik ve bindim otobüse. mecidiye, meydan, bulvar ne güzeldi öyle. amma seviyormuşum ben de samsunu ha anlat anlat bitiremedim :) neyse gece uzun daha özlem yaşayacak vaktim olur. dün gece 4 aydır linkini kaybettiğim radyomun linkini buldum tekrar. öyle sevindim ki. gece onunla uzanmayı seviyorum. dedim iyi yolculukta da dinlerim ama internet bir gidip bir geliyor. dinleyemiyorum ben de. kötü oldu bu. o zaman bana da kitabım eşlik eder bu gece. aslında tuhaf duygular içerisindeyim. bir yanım yasemin mori-oyna havasında bir yanım müslüm gürses- nilüfer. niye ben de bilmiyorum. şu an tek isteğim müzik ve kalp atışı dinlemek. o zaman ben köşeme çekiliyorum kitap beni bekler. hepinize mutlu geceler........... seyahat iyi uykular diler :)

Cevaplar

anonim
anonim
yapma @ikizler nolur nolur dan yenice kurtardım kendimi. takılıp kalıyor dilime sonra malum :d ben de zıtlıklarla dolu iki şarkı arasında gidip geliyorum bu aralar ama en birincisi serkan çağrı- uçtu uçtu :d bir diğeri de zeynep başkan - vay beni ağlar miydum . hayırlı yolculukların olsun bu arada.
fuzuliye
fuzuliye
@ikizler bende eve dönerken üzülmüştüm samsundan giderken sonra bir günlüğüne büte geldim allah'm samsun dar geldi aileme cok alıştım arkadaslar yok bi tuaf oldum koşa koşa bütten sonra geri döndüm
bi ikizler olarak ruh ikizi olduğumuzu düşünüyorum ama bu kafada bi ikizler ne okuyor cok merak ediyorum
enguzelmevsimim
enguzelmevsimim
İyi yolculuklar :) yolun açık olsun, kendine dikkat et. yolculuk güzel bir şekilde geçer, memlekette de bulursun sen oyalanacak bir sey :)
ikizler
ikizler
@snorlax bu sen misin? yoksa başka bir @anonim_bayan mı? şarkılar güzelmiş. bunlar da benimkiler kadar zıt. ama uçtu uçtu rumeli şarkısına da benziyor. baya kıpır kıpır. şarkıda işte böyle diye bağırasım bile geldi ne yalan söyleyeyim. teşekkürler :)
ikizler
ikizler
belki de bir günlük geldiğin için öyle olmuştur @fuzuliye ben otobüse bineceğim saat yaklaştıkça bir şey yapamıyorum ve canım sıkılıyor. belki sende de öyle olmuştur :)
olabiliriz belki. ne okuduğumu burada yazarsam direk ifşa olurum. anonim olarak yazmayı sevdiğim için maalesef bu soruna burada cevap veremeyeceğim. özür dilerim. ama şöyle diyebilirim. şu anda okuduğum bölüme gelme sebebim gençlik yıllarımı en verimli ve güzel şekilde geçirebileceğim, okumalarıma ve araştırmalarıma yoğunlaşabildiğim için geldim. bundan sonra asıl istediğim bölümü 2.üniversite olarak okuma niyetim var. hayallerimi en güzel ve en rahat bu yol ile gerçekleştirebileceğim için bu yolu seçtim. :)
anonim
anonim
evet benim @ikizler :d biraz üşenme biraz da farklı bir şeyden ötürü anonim yazdım. anlar mı ben olduğumu acep dedim ama anladın :) canım sıkılınca bunu açarım insanda hareket etme isteği uyandırıyor ondan dolayı iyi geliyor. özellikle sahilde filan tadından yenmez gezerken :) ben de rumeli şarkılarına benzetiyorum ama aslını bilemiyorum. severim oraların şarkılarını zaten.