gecebekcisi
gecebekcisi
sevdiğim bir kız var.kızla muhabbetim de iyi hemen hergün sosyal medyadan mesajlaşıyoruz ve okulda da konuşuyoruz.tabi bu konuşmalar hep arkadaşça oluyor.açılmadım çünkü kızın sevgilisi var :(
sizce kıza içimi döküp de isterse muhabbeti kessem mi yoksa böyle arkadaş olarak devam etsem mı? :/

Cevaplar

darkpassage
darkpassage
kıza açılmadan muhabbeti kes.
anonim
anonim
sevgilisi olan kıza iş koyan adamda haysiyet olmaz. sevgilisi olup da elin haysiyetsizleriyle muhatap olan kızda da haysiyet olmaz. sizin işin oluru var, hayırlı olsun.
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
kızın sevgilisi varkende hemen hergün senle ordan burdan muhabbet etmeside çok normal birşey değil.
alonecowboy
alonecowboy
sevgini içine göm kardeşim aman diyim sevgilisi olan kıza yanaşma bu adamlığa yakışmaz he bir gün o seni anlar seni görür sevgilisinden ayrılır o zaman birşey diyemem de
alpheratz ✨
alpheratz ✨
kızı boşver çocuğa açıl.
orlitorenk
orlitorenk
en iyi yorum @anonim_bay dan geldi haklısın kardeş
ucuncunesilsaglikci
ucuncunesilsaglikci
@sessizkadin kız arkadaş olarak görüp öyle seviyosa bunda ne kötülük var ki? bence yanlış düşünüyorsun.
anonim
anonim
yav su sevgilisi olan kiza asik oldum demeleriniz beni delirtiyo.sonra da aci çekiyorum.geberin.hayir kizlara da laf anlatamiyosun.diyorumki kiza bak su cocukla çok konusma gozum tutmuyo.yok diyo o benim arkadasim bise olmaz.kiz da guveniyo size ama bilmiyoki nasil iki yuzlu haysiyetsizler oldugunuzu.kizlar bakin bu tipler yuzunden erkek arkadaslariniza karisiyoruz.yoksa biz gerici degiliz.size guveniyoruz ama cevreye asla.sen de kiza bise deme kes arkadasligini muhabbetini hayatında bir kere erkek olmayi dene.
Sessizkadin 🕵️‍♀️
Sessizkadin 🕵️‍♀️
@ucuncunesilsaglikci benim sevgilimin arkadaşım dediği ve her gün yazistigi bir kız olamaz bunun arkadaşçasinin bir sınırı vardır . otomatik olarak benimde sürekli yazistigim bir başkası olamaz. kaldıki kızın sevgilisi bu durumu bilse ne yapar diğer bir önemli nokta bu . sevgilisi zaten izin veriyorsa bizede laf düşmez . tabi göreceli bir durum senin düşüncenede saygı duyarım . fakat benim ilişki anlayışımda olmayacak bir diyalog çeşidi .
ucuncunesilsaglikci
ucuncunesilsaglikci
anladım @sessizkadin ben de senin görüşüne saygı duyuyorum tabiki 😊