omukopter
omukopter
8 ay
bir gün otobüse bindim bir grup genç arkadaş oturmuş aralarinda konuşuyorlar biri babam gelse yer vermem gibisinden konuşuyor.. sonraki durakta da eli bastonlu yaşlı bir amca geldi. arkadaşlardan kimse adama yer vermedi. adam da guzune kestirmiş olmaliki o gençlerin oturduğu koltuğun yanına geldi ve ayakta birinin yer vermesini bekliyor. fakat kimse yerini vermedi. neyse adamcağıza da yazık, bastonu otobüs hareket ettikçe bir o tarafa bir bu tarafa kayıyor. biri dayanamadı ve yaşlı amcaya : – ‘amca bastonun ucuna lastik takarsan kaymaz’ dedi. adam şöyle baktı, sonra;
– o lastiği zamanında baban taksaydı şimdi sen olmazdın, ben de orada oturuyor olurdum deyince bütün otobüs koptu.

Yorumlar

orlitorenk
orlitorenk
8 ay
otobüse bindim diyerek sosyal medyada görmüş olduğun birşeyi buraya yazman da ayrı bir ironi. çok eskiden facede okumuştum kardeş ben bunu 😏
amsterdamli
aaa tüm yolcularının iq seviyesi 0 ın altında olarak bir ilki başarıp guinness rekorlar kitabına giren o otobüs sizinki miydi.
omukopter
omukopter
8 ay
@orlitorenk cok basit bir usluba sahip oldugun apacik ortada. yazmis oldugun ironiyi ne kadar benimsedigini gosteriyor. bunun bir alinti olduğunu herhalde bil meyen yok burda. secece hikaye gibi anlatmak istemedim.
omukopter
omukopter
8 ay
anlasilan amsterdamli arkadasimiz da yerr vermeyenlerden
omukopter
omukopter
8 ay
@amsterdamli iq sifir, karekter saglamsa sikinti yok arkadaşım.
amsterdamli
0 ın altında olmasından iyidir be arkadaşım.guinness e girmişsiniz en azından,hadi yine iyisin.kadınların da bulunduğu bir platformda böyle bir post paylaşmış olman karakterini de ortaya koyuyor maalesef de neyse.
Rıza Kaan Tangöze
İnci sözlük eskilerindendir çok beğenmiştim hala da beğeniyorum.