designer
designer
sorun bende mi? kimseyi sevemiyorum diyerek başlayacağım çoğunuz gibi. karşılaştığım veya gördüğüm hiç bir kadın uğruna çizmeyi deneyebileceğim kadar, kağıda aktarmaya yeteneğimin sınırını zorlayabileceğim, onun için resimler yakabilecek, birlikte sevmekten daha fazlasını yapabileceğimiz kadar parlamıyor . evet dışarıdan akıl almaz güzellikte insanlar vardır eminim, belki içleri de öyle ama gözlerinde aradığım o ışık yok. hayaller ve gerçekler arasındaki çizgiyi kaybetmiş olabilir miyim ? belki arayışıma çok derin anlamlar yüklemiş olduğum veya onu zihnimde olması gerektiğinden fazla yükselttiğim içindir.
yinede beklediğim basit bir sevgiden ya da romantizimden öte ikinci bir hayal, ışık, destek, aşılamayacak bir ruh, zirveye ulaşmış asalet, hayatı değiştirebilecek kadar güçlü fakat hissedilemeyecek kadar hafif bir dokunuş...
evet tüm bunları bir karakterden beklemek aşırı hayalcilik olabilir bazılarınız için saçma geldiğinin farkındayım ama zihnimden ve kalbimden dökülenler bunlar. mükemmeli hatalarıyla hissettirebilecek biri bulunabilir mi sizce? var ama ben göremeyecek kadar körleşmiş olabilir miyim?
veya tüm bu beklentileri sona erdirmek mi doğru olan?
hep siz mi yazacaktınız biraz da ben yazayım😜
İyi geceler dedikodu ailesi 😎

Cevaplar

farkimifarket
farkimifarket
sen sıradan bir aşk istemiyorsun kendi hayallerindeki aşkı istiyorsun bu normal bir sey fakat şöyle bir şey var sen bu istedigin özellikteki insanı ararken bulamayabilirsin. ne demişler aradığını bulamıyorsan bulduğunu değerlendir. şöyle ki belkide aşık olacağın kişinin gözlerindeki ışığı sen yaratacaksın ... her şey senin elinde kimseyi sevemiyorum diye düşünme.
hislihissiz
hislihissiz
okumayı seviyorsan sabahattin ali den kürk mantolu madonnayı okumalısın kendini bulabilirsin😄 @designer