anonim
anonim
8 ay
günde 60 mg prozac kullanıyorum obsesifim ve insanlara bunu yansıtmıyorum deli değilim sadece bazı seyleri içimde çok büyütüyorum şizofren de değilim ama insanların ön yargısından korktuğum için kimseye anlatamıyorum

Yorumlar

anonim
anonim
8 ay
önyargılı o ruh hastaları yardım almalı aslında. ben gözümle kaç kere tanık oldum bu rahatsızların varlığına. kendisine fiziksel zarar verdiği halde, danışan insana manyak muamelesi yapanı biliyorum. bu gerizekalılar tedavi olmadıkları gibi tedavi olana da mani oluyorlar motivasyonlarına darbe vurarak. sen en azından kendin için bir şeyler yapıyorsun, daha iyi, daha kaliteli yaşayacaksın. önyargılı insanlar değil onlar, bu önyargı da değil, mallık. bu mallardan çok var, bunları iplemeyerek başlayabilirsin. bu yola girerek ne kadar cesur olduğunu ıspatlamışsın, bir kaç sıçan seni korkutmasın.
pofuduk
pofuduk
8 ay
bana anlat dinlerim
neutron
neutron
8 ay
bana anlat bende dinlerim
anonim
anonim
8 ay
50 mg da ben kullanıyorum yanında xanax ve dideralla beraber takıntılar var evet ama sadece tek sorunum takıntılarım değil. iyi olacağımı da düşünmüyorum.
anonim
anonim
8 ay
@anonim_bayan motivasyonunu kaybetme, kontrollerini aksatma, yan etkilerini takip et 4 aydan sonra belirgin olacaktır iyileşme belirtilerin. ben yendim, siz de yenebilirsiniz.
luna
luna
8 ay
yalnız değilsin
anonim
anonim
8 ay
ben şizofrenim ve tanısı konuldu 3. evre eğer arkadaş olmak istersen bana ulaş
anonim
anonim
8 ay
bende bu tür ilaçlaın nerden baksan büyük bölümünü kullanmis ve hala yüksek dozda kullanmaya devam eden birisi olarak söylüyorum ki sorunlu olan biz değiliz. dünya çok kötü bir yer.
rst
rst
8 ay
arada bende düşünmüyo değilim bi hastalıkmı bu diye kimsenin umursamadığı küçük şeyleri bile kendime kocaman bi sorun yaratıyorum..etrafımdaki insanlar bana çok umursamaz vicdansız gibi geliyo..herşeyi takıntı haline getirir,her duyguyu uçlarda yaşar bi hale geldim...çaresi varmıdır ki bu ciddi takıntılardan kurtulmanın...🤔
egoyoksunu
egoyoksunu
8 ay
seni kabul eden öyle etsin ayrıca arkadaşlıkların daha sağlam olur bende olurum arkadaş kardeşş