limos
limos
lan lisede başka okuldan bir çocuğa yazdıydım. yürümemiştim ama normalde yazmam yazmıştık işte. benim kankamın eski kumasi bu çocukla sevgiliymiş. az önce bir resim geldi arkadastan dedi bizim kızın eski kumasi sevgili yapmış dedim lan bu o çocuk aha valla o bu çocuk o. resim net değil taniyamamis tabi ben burnundan hemen tanıdım çocuğu ...sonra dedi kb bilseydim dan diye söylemezdim. neyse işte az sonra banyoda bileklerimi kesicem. gazetelere falan çıkınca admin bu yazımı parayla sat haber sitelerine bir radyo alın iyisinden. tesekkurler..

Cevaplar

anonim
anonim
nedense banyoda kesiyor herkes bileklerini acaba evin içine kan bulaşmasın diye mi veya yerler batmasın diye mi çözemedim :)))
neutron
neutron
bunu dizi yapıp 146 bölüm oynatırlar sonunda da kaynımla evlenirim öyle bi hikaye
SUPERSPORT
SUPERSPORT
bunu beğenen arkadaşlarada mirastan bi pay ayırırsın heralde :d
anonim
anonim
bu nasıl bir üslûp çok itici
limos
limos
@anonim_bayan itici bir insan olduğumdan dolayı uslubuma yansıyor napak ölek mı. @anonim_bay yurtta kalıyorum şimdi olduki ölmedim birde odayı falan temizleyemem . @universitesiz tuvalet terliklerimi ve diş macunumu (yeni aldım ) sana bırakıyorum. @neutron adı beni affet seanın yolu olsun vasiyetim.
neutron
neutron
seaaa ya itici diyen ya yağlı yemiştir ya da mermiden hızlı koşuyodur :d
SUPERSPORT
SUPERSPORT
@seaaa inşallah sarıdır tuvalet terliği. şu bildiğimiz sarı terlikler hani gözünde canlanan hemen 😁
alpheratz ✨
alpheratz ✨
İtici değilsin rahat ol. tamam biraz serseri olabilirsin ama hangimiz serseri değiliz çılgınlar gibi...
limos
limos
@universitesiz o hemen canlanan mavi olmasın ..neyseki benimki ikiside değil morcivent @neutron adam biliyor be helal olsun karşiim