karakutuu
karakutuu
9 ay
evet toros dedi @seaaa 93 model bi toros var bizde 80000 km de babama çok para verdiler sıfır almış 93 senesinde bizden çok sever arabayı vermedi biz 6 kardeşiz. genelde gezmeye giderken küçük kardeşim ve ben bagaja binerdik arkadan gelen araçları seyrederdik el sallardik babam şimdi hastanede yoğun bakımda. filmlerde gorurdum hep bana yadigarı derlerdi tespihe saate yada bi arabaya anlamazdım tabi çoğu zaman . babamın parmağı şişmiş 94 senesinde hac tan aldığı zümrüt taşlı bir yüzüğü var gözü gibi bakar ona parmagina oturmuş çıkarttım kendi parmagima taktım . annem çok dirayetli çok mantıklı bir kadın en zor zamanlarlarda bile en soğukkanlı en aklı başında odur bir haftadır acayip davranıyor korkak ürkek bir çocuk gibi şimdi daha iyi anlıyorum aslında babamdan güç aldığını onu ayakta tutan in babam olduğunu . baba demek değişik bişey demek bunu bu kadar hissetmemistim. gölgesi yetiyormus babanın sevgisi degisikmis uzak bir o kadar da yakın .

Yorumlar

greeneyedd
greeneyedd
9 ay
gecmis olsun kardesim
💜
💜
9 ay
ne diyim ki şimdi allah ın torosundan bile acı çıkıyor .allah annene ve size sabır versin baban bir an önce sağlığına kavuşur inşallah .dua edin köşede bir yerde üzülmekle bir yere varılmıyor. annenize destek olun en çaresiz kalan odur simdi .bende dua ederim baban için .geçmiş olsun.
Rider
Rider
9 ay
acil şifalar hocam geçmiş olsun :(
Police in Wonderland
geçmiş olsun. allah yardımcınız olsun 🙏🏻
neutron
neutron
9 ay
geçmiş olsun kardeşim allah acil şifalar versin
Sessizkadin 🕵️‍♀️
çok geçmiş olsun çok üzüldüm. bende yoğun bakım hemşiresiyim ulaşıp yapabileceğimiz birşey varsa mutlaka söyle... ne kadar zor olduğunu çok sık gördüm ve en az senin kadar hissettim . hepinize bol bol sabır diliyorum. dualarımız babanla ..
Rıza Kaan Tangöze
geçmiş olsun kardeşim. İyilik dileklerimiz seninle
karakutuu
karakutuu
9 ay
@greeneyedd @seaaa @universitesiz @admin @neutron @degisikbiradam sagolun var olun allah razı olsun hepinizden dostlarim
karakutuu
karakutuu
9 ay
@sessizkadin sağol sizin isinizde gerçekten çok zor iki haftadır bekliyoruz yapabilecek başka bişey yok gercekten düşünmen yeterli