jom
jom
evet. bu gönderiyi kalpleyin ve kaçıncı kalplediğinizi aklınızda tutun. hakkınızdaki düşüncelerimi söyliyim

Cevaplar

Дан БилзЭрхан
Дан БилзЭрхан
ben beğenmicem görüşlerini direkt olarak nickimi etiketleyerek belirtebilirsin
thyke
thyke
merakla bekliyorum.(kesin sazanlık yaptım😳)
jom
jom
@artemis aga sen kimsin noldu da triplere girdin kudurdun kendi çapında? noldu uzun zamandır ilgi görmüyosun heralde yoksa susmazdın burada. aaaa bugun noldu biliyomusunuz marketten su aldım kasiyere teşekkür ettim rica ederim dedi kesin benden hoslandı yaaa herkes beni sevmek zorunda çünküü.
jom
jom
@thyke ahdjsjshs üzgünüm
artemis👑
artemis👑
ben burda öyle bi şey demedim hiç bi zaman. canım istediği zaman olanları anlattım da noldu sen bi atarlandın ben triplere mi girdim şimdi kör müsün? millet troll yapar woow ben yaparım bi çekemezlik bi laf sokma çabaları sen hayırdır ya? keşke sen de sevilen biri olsan yazık sljdhjd şu kine şu nefrete bak allahım ya
artemis👑
artemis👑
@jom bu arada ilgi görüyorum bebeğim :) anlatırım anlatmam seni ilgilendirmiyor zaten . burda ben bir günümü anlatırken eleştiri,tavsiye de veriyorum ama sen hasetlik yapmaktan görememişsin andaval ya. ne kadar kin dolmuşsun öyle umarım kendi nefretinde boğulursun ki bu gidişle öyle olacak görünüyor bana sataşma sinirimi bozma yoksa bu kadar kibar konuşmam bir dahakinde.
thyke
thyke
İşte tamda beklediğim gibi bir cevap 👊👏😁
jom
jom
@artemis ya sizi niye ciddiye alayım hasetlik yapayım kafan mı güzel? baya kudurdun hee. bir gününü anlatman falan beni ilgilendirmiyo doğru diyosun bu postda seni ilgilendirmiyordu ama atlayıp zıplamışsın hemen. kin falan dolmadım yazılarını okumam etmem. gelip buraya laf sokmayı biliyosun sonra troll diyosun, bize mi öğreteceksin trollü ya? ağır konusacakmıs falan filan konussan nolur konusmasan nolur? defol gönderimden de ne işin varsa burada zaten. gelip salça olan benim, daha ne yapacagımı gormeden bilmeden atlayan benim sanki. bak andaval mandaval beni de konuşturtma şimdi. şuraya arada makara yapmaya giriyoruz anonim bi siteyi ciddiye alacak kadar saçmalatma insanı.
Police in Wonderland
Police in Wonderland
sakin olun bebekler @jom @artemis.