enguzelmevsimim
ulan saat kaç olmus ben hala uyuyacağım. şimdi uyusam sabah saat 10:30'daki derse yetişebilir miyim sizce? evet ben de öyle düşünmüştüm. pek yetisebilme ihtimalim yok. ya dün neredeyse bütün gün üzerimde bir depresyon hali vardı. aslinda scheri'den ciktiktan sonra oldu bu. izledigimiz film yüzünden mi acaba? filmde adamda bipolar bozukluk vardi ve kendi bogazini keserek intihar etmisti. hemi de meyve bicagi ile kesti. valla izlemeye degerdi hee. kan revan ortalik. neyse. şimdi kalkıp birine mesaj atsam, söver bana. net söver. yatali 3 buçuk saat olmus, yazıktır ya. bir de mesaj sesine bile uyanma huyunu biliyorum. ben uyuyayim da biri beni uyandirsa iyi olacak :/ neyse iyi aksamlar!

Yorumlar

ikizler
ikizler
9 ay
ben 6:40 da uyandım da ne oldu. kahvaltıda arkadaşla muhabbete daldık 8:32 de zor çıktım yurttan. 9:15 dersi kaçtı tıp yokuşu yüzünden. keşke o yokuşta bisikletler için bir mekanizma olsa. madem ders kaçtı ben de oturdum denizi izliyorum. İnşallah 10:15 dersini kaçırmam. günaydın bu arada :)
boxmen12
boxmen12
9 ay
sabah namazına kaldırdım az imana gel derdin ama sen bilirsin.
enguzelmevsimim
@ikizler o saatlerde yeni uyumuştum ben sanirim :d 09:48de alarma uyanip, kapatip uyudum. 10:59da teyzem aradi, giyeceklerimi hazirladim ve telefonu kapatinca geri uyudum. aha simdi uyandim. ders mi? gitmeme karari verdim. bugun yurtta islerimo halledecegim. ben derslere bir takamadim:( gecmis olsun sana da. o kadar erken uyanip da gec kalmak koymustur.. muhabbet tatliysa ders kimin umrunda olur ki? :) o dersi de kacirdin mi? :/ günaydın:)
enguzelmevsimim
@boxmen12 o böyle iyi. kendim kılmıyorum ona mi diyeyim
ikizler
ikizler
9 ay
muhabbet iyi olduğundan koymadı aslında. bir de hocanın geçmiş imzalara çizgi çizmediğini öğrenince daha da keyiflendim. haftaya hallederim ben onu. hiç örnek öğrenci değilim değil mi. :) o derse de ucucuna yetiştim. ona da imza zorunlu diye gidiyorum zaten. zaten sıkıcı ders. hoca kitaptan bir alıştırmamsı bir şey sordu. o kolay şeyi de yarım yamalak yaptım sıkıntıdan. sıkıldığımı belirten seslerle yapınca kalayı da yedim tabi. dönem sonuna kadar nasıl çekecem o dersi hiçbir fikrim yok :/...
enguzelmevsimim
@ikizler bir örnek öğrenci de ben olmadigimdan bir sey diyemem. gecen dönem cakma imza yuzunden yakalaniyprdum tam. malum bazen bir derste bes imza atmislugim oluyordu :d allah allah adam iyi anlatamiyor mu? yani ogrenciler sikiliyorsa azicik da kendinde arasin sorunu
ikizler
ikizler
9 ay
İmza işini en iyi hazırlıkta yapardım ama şimdilerde fazla yapmıyorum. gerek kalmıyor da diyebiliriz. İyi anlatma yok zaten malesef her iyi bilen iyi anlatamıyor. 15 dakikada bitecek konu 45 dakika işleniyor. bir de hocanın hafif sesi eklenince temelli sıkıcı oluyor ders. kalayladığı mevzuyu birkaç kişiye anlattım ne alaka yav dedi herkes de. zaten sıkıntı bir adamdı biliyordum da bu kadarını tahmin etmemiştim. aman neyse yav. neler geldi geçti bu mu geçmeyecek. hiç. gel bi ayran çekelim :)
enguzelmevsimim
@ikizler atraksiyon lazim cunku arada :) var öyle sikinti hocalar. gecer tabi. ama ayranim yok :/