mavibaloncuk
canım sıkılıyor sebepsizce. herşeyden sıkılıyorum . hayat anlamsız geliyor bazen . yada hayatı anlamlandırmayı bilmiyorum. her ne kadar yakın arkadaşlarım olsada bunalıyorum bazen. hayatta rotasız gemi gibi hissediyorum bazen kendimi amaçsız ve boş. bu şekilde hissetmem ,düşünmem için hiç bir sebep yok okuduğum bölüm gayet iyi geleceği olan bi bölüm ,arkadaşlarım desem çok iyi insanlar,ailem beni cok düşünür çok severler,yani çoğu insanın keşke dediği yerdeyim ve bu şekildeyken bunalmak beni daha da bunaltıyor .dün böyleydi bugün de eminim ki yarın da böyle olacak malesef.

Yorumlar

girgirina
girgirina
7 ay
mavibaloncuk:)merhaba.iyi tarafindan bakin bence.ornegin yarin sahilde gezin onrada denize karsi bi cay yada kahve icin kitap okuyun en onemliside yeni arkadsliklarr edinin.
filojofist
filojofist
7 ay
dışarı çık hava al biraz eminim sürekli odanda tıkılıp kalan tiplerdensin sahile git yürüş falan yap iyi gelir deniz havası insan maalesef bilemiyor kıymetini her şey güzel giderken kendini bunalıma sokmak neden ben yaşadığım onca olumsuz şeye rağmen olumlu yön arıyorum sen tersini yapıyorsun mutsuzluğu sen seçiyorsun bence
mavibaloncuk
çok güzel söylemişsiniz elbette insan farklılıklar yapmalı biraz huzur aramalı çevresindeki güzelliklerde.dediginizi yapacağım bir kitap alıp yarın körfezde kitap okuyacağım biraz hava almak iyi gelir belki :) birde bisey farkettim siz hemen hemen aynı şeyleri yazmışsınız yoksa siz aynı kişi olabilirmisiniz çok garip amaa :-d @filojofist @girgirina
mavibaloncuk
ayrıca @filojofist hanım ya bilemiyorum içimdeki kasvetin sebebi ne belkide haklısındır bu mutsuzluğu ben seçiyorumdur
girgirina
girgirina
7 ay
mavibaloncuk:)aynı fılojofıst ile ayni kişi değiliz.em8n olabilirsin.bi başkasida yazsa eminim oda benzer şeyler yazar..
filojofist
filojofist
7 ay
evet biraz benzer yorumlar olmuş ama farklı kişileriz @mavibaloncuk :)
mavibaloncuk
tabiki @girgirina ve @filojofist haklısınız .kusura bakmayın
filojofist
filojofist
7 ay
sorun değil@mavibaloncuk:)
girgirina
girgirina
7 ay
onemli degil:))
yesilbeyaz
yesilbeyaz
7 ay
sende tam benim gibisin ama bölüm konusunda ayni seyi soyleyemeyecegim...
mavibaloncuk
yok ya ben galiba şükretmeyi bilmiyorum @yesilbeyaz