omuluarkadas
sevgili dedikodu ailesi şimdi size bir şehit ailesinin başlattığı projeden bahsetmek istiyorum. polisimize mektup projesi. . . bana da bu projenin samsun ayağında görevli olan bir arkadaşım dedi . acaba mektup yazar mısınız :))

Yorumlar

lebonheur
lebonheur
9 ay
nasıl bir mektup olmalı 😊
kykwifi
kykwifi
9 ay
melle mektupla uğraşmayın. direk polis karakollarını ziyaret edin. biz gittik adamlar çok şaşırdı. 20 yıldır burdayiz kimse gelmesi dediler. birde bize geldiniz falancı karakola gidin onlarda sevinsin diyip çay ve sohbetle kapattık.
wasp
wasp
9 ay
yazdığımızı nere yolluyoruz
beleveziyyetinicinesoxum
ne yapmamiz gerekio
omuluarkadas
@lebonheur içinden ne gelirse yaz 😄😄
omuluarkadas
@kykwifi tabiki ziyaret etmek daha iyi ama bu türkiye geneli yapılan bir şey ziyaretle daha mutlu olunur tabiki ama her yere gidemeyiz değil mi
poseydon
poseydon
9 ay
6 sayfa falan yazsak okunur mu? bir de geri cevap alma ihtimalimiz nedir?
omuluarkadas
@beleveziyyetinicinesoxum @matricariachamomilla elden alabilme gibi bir şansım olmadığı için sizin internet üzerinden mesaj atmanız gerek yani buranın altına yazsanız olabilir ya da size bu işle ilgilenen kişinin linkini atsam o da olur ama linki burada yayinlamazlar o yüzden mecbur buranın altına yazacağız :)
omuluarkadas
@poseydon ablamızın ınst hesabı @e.akgure
abisinin adına açmış olduğu sayfa da @sehithalilibrahim face hesabı da var onu da atabilirim isterseniz
wasp
wasp
9 ay
@admin ciğimiz linki herhangi bir sosyal medyada paylaşsa da herkes oradan ulaşsa diyorum 😂
beleveziyyetinicinesoxum
İnsagram directden anlatsan ? @omuluarkadas
omuluarkadas
@matricariachamomilla aslında çok iyi olur @beleveziyyetinicinesoxum şöyle yapim ben duyurunun resmi var arşiv şekli onu atayım ben instagramdan ..
wasp
wasp
9 ay
şimdi nereye girip ne yapıyoruz
omuluarkadas
@matricariachamomilla yukarıda paylaştığım instagram adreslerine de atabilirsiniz instagramda dedikodunun sayfasında paylaşılan afişin altında yazan yerlere de atabilirsiniz :))