Anonim
Anonim
9 ay
edebiyat edebiyat edebiyat.. ne çok seviyorum senii bir bilsen. boş kaldığında insan müzik dinler kitap okur iyi hoş da ben oturup şiir yazarım deneme yazarım aşık sevdiğim adamı düşünür gözlerine şiirler yazarım, dergilerim deste destedir her harfi en özelidir.. ne yazıkki kendi çevremde edebiyata aşık kimsecikler yok, bir edebiyatçı arkadaşım var oda samsunda değil. şairlerin kişiliklerine bakmadan yazılarını yazdıklarını okuyorum artık, bi nazım bi cemal gibi.. öte yandan beni kişiliğiylede etkileyen düşüncelerine hayran bırakan yunus emre başta olmak üzere, necip fazıl, zarifoğlu ve dostları 💗 sıkılmadan usanmadan, edebiyat dergileri karıştıran dergi kurtları varmı buralarda? hadi sizde edebiyatı sevin 💗 sevgiylee

Yorumlar

anonim
anonim
9 ay
"hadi sizde edebiyatı sevin" derken -de ayrı yazılır. ayrıca yedi güzel adam candır ✌
Rider
Rider
9 ay
@anonim_bayan bence de birleşik yazılır cümle devrik oluyor bi kere ayrı yazınca 😒
Cehennemindibindeki
cehennemin dibinde bile seviyorum...
ikizler
ikizler
9 ay
var. dergiler candır, adamdır ama düzyazıcıyım ben. romanlar, hikayeler, denemeler, mektuplar şiirlerden daha çekici geliyor bana. :)
girgirina
girgirina
9 ay
seviyorum edebiyati bende aslinda bi zamanlar ilgileniyordum fakat suan cok...
anonim
anonim
9 ay
@universitesiz katılmıyorum
enguzelmevsimim
anonim bayan sadece oraya mı takıldın yani? onun dışında da yanlışlar var orada :) ve @universitesiz hiç de devrik olmuyor. gayet düzgün oluyor. kendisi dışında birilerinin daha sevmesinden bahsettiğinden ve "de" ayri yazildiginda cümle anlamli olduğundan, ayri yazilabilir. :)
ben edebiyatı severim ama öyle uçuk kaçık değil.
enguzelmevsimim
papatyatarlasi benim için fark etmiyor yazim yanlislarin. olabilir sonuçta. uçuk kacik derken, öyle hastasi degilim demek istemiştim.
girgirina
girgirina
9 ay
papatyatarlası:)aslinda birakmissta sayilmam zaten burdan paylastiklarim edebiyati sevmemden kaynakli:)))ee tabi bu cok az.
ucankumralbalik
şu dil bilgisinden ne çektin be @papatyatarlasi
anonim
anonim
9 ay
ya arkadaşlar neden bu kadar önyargılısınız? diliniz neden bu kadar kırıcı? anonim olmam mı buna sebep? ben sadece gördüğüm bir yanlışı düzeltmek istedim ve onu yazarken de gayet mutlu bir şekilde yazmıştım hatta devamında edebiyatla alakalı da bir cümle kurdum farkındaysanız. sadece gülen yüz gibi bir ifade kullanmadığım için sert çıkıştığımı düşündünüz galiba. aslında hayır @enguzelmevsimim sadece oraya takılmadım ama iletinin sonunda olunca aklımda en çok kalan o oldu cevap yazana kadar. teşekkür ederim yanlış olmadığını desteklediğin için. ayrıca @papatyatarlasi "beyniniz basmıyor mu", "sevmeyin abi edebiyatı " gibi sözlerle kimseyi aşağılamaya hakkın yok. küçük bir uyarı neden bu kadar büyüttüğünü anlayamadım. saygılar..
anonim
anonim
9 ay
"cahille girme münakaşaya. ya sinirini zıplatır tavana, ya da yazık olur adabına."
hz. mevlana