Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
aslında eskiden çok yazardım. eskiden dediğim de ilkokulda yani. konusu fark etmezdi, yarışmalara da çok katılırdım. sonraları alışkanlıklarım değişti ve daha çok dinlemeye ve okumaya başladım. bilmiyorum bu belki de lisedeki şartlarla da alakalı olabilir. şimdilerde ise arada yazıyorum; ama sadece kendime, kimse ile paylaşmadan.. bu kişiliğime de yansıyor mesela çok samimi arkadaşlarım dışında genelde sohbet ortamında dinleyici oluyorum, konuşmayı da sevmiyorum pek. bu sebeple de iyi bir gözlemci olduğumu düşünüyorum. ama şu da var ki çabuk unutuyorum, b12 eksikliği vardı sanırım vitaminin adını karıştırmıyorsam. neyse konu dağılmasın. sitede de genelde bu prensip ile ilerliyorum ve hep okuyorum, uzun, kısa, iyi, kötü vs farketmeden. merak ediyorum insanların fikirlerini çünkü gerçekten hepimiz farklıyız ve hepimizin farklı bir bakış açısı var. ve ben sizlerin sayesinde bazı konulara değişik bir bakış açısı bakmayı öğreniyorum. onun için bazı arkadaşlar yazmasın fikrine pek katıldığımı söyleyemeyeceğim. sonuçta bu site hepimiz için var. neyse ben epey uzattım lafı. kendim hakkında bir şeyler yazmak istedim. buraya kadar okuduysanız teşekkürler.. bu da sitede bu ismimle ilk yazım olsun :) saygılar, iyi geceler..

Cevaplar

alpheratz ✨
alpheratz ✨
evet b12 dışardan takviye alabilirsin.
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
aslında bir kaç yıl önce kullanmıştım. ama tekrar kullanmaya başlamam gerekiyor sanırım. teşekkürler @alpheratz
Rıza Kaan Tangöze
Rıza Kaan Tangöze
benim yazılarımdan kötü etkilendiğini düşünerek cevaplıyorum. çoğu zaman boş önemsiz şeyler yazarım bakış açısı tutarlı değildir okumamanı rica ederim kardeşim.
enguzelmevsimim
enguzelmevsimim
evet b12 sorunundan azıcık da ben de var sanirim. hos geldin:)
Gamsız Baykuş
Gamsız Baykuş
pek etkilendiğimi düşünmüyorum buradaki yazılardan. benim için sorun değil. neye göre bu yorumu yaptın merak ettim doğrusu @degisikbiradam
Rıza Kaan Tangöze
Rıza Kaan Tangöze
İyi bir yazar değilim okumamanı rica ederim sadece