nincakaplumbaga
susmak mıdır sevmek? o başkasını severken dahi sessizce kenarda köşede içerek kendi kendine sayıklamak adını. yüzüne karşı sevdiğini haykıramamak. kendi içinde boğulmak içten içe kanamak. geceler boyu kimse duymasın diye yorgan altında ağlamak. budur işte başkasını severken onu sevmek.

Yorumlar

anonim
anonim
7 ay
kaç kişiyi birden seviyosun kardeşim sen ?
nincakaplumbaga
seni beni bizi
ucankumralbalik
kanka bu sevmek değil, obsesif bozukluk.
nincakaplumbaga
@ucankumralbalik yok atın nalı 😄😄😄
mavibaloncuk
eminim ki seni benim kadar seven birisi olmayacak.ben de biliyorum burada konuşup bişey olmayacağını. ama seninle konuşabildiğim tek yerdi burası. seni uzaktan tanımak istedim çünkü ben her önüne gelenle konuşan tiplerden değilim. her ne kadar senin sınırların varsa benim de var. ve bu söylediklerin gerçekten kırıcı oldu. ben hayatımda bir kişi olsun istiyorum bin değil .ve ne saçmadır ki seni seçtim. telefonumun üzerine göz yaşlarım damlarken kalbimin en ufak hücrelerine kadar parçalandığını hissedebiliyorum. sana da kızmak istemiyorum. yaşam tarzını nasıl biri olduğunu az çok bildiğim halde sana değil ben kendi gönlüme bu fırsatı verdim. belki bunu burada sana yazıyor olmam bile saçmalık. İki üç gündür burdan yazışmamız bile beni çok mutlu etmişti. ben defalarca denedim unutmayı olmadı ama bu kalp kırıklığı ardından unuturum büyük olasılıkla. İnşallah karşına iyi bir insan çıkar ama kıymetini bil o kişinin.burada senin için vardım ama artık burada senin sınırını geçecek bir ben yok. yokum artık dedikoduda istediğin gibi goy goy geyik yapabilirsin.eyvallah.

admin bu arada yazdıklarım tamamen kendi cümlelerim.alıntı değil.lütfen paylaş
nincakaplumbaga
@mavibaloncuk kırıcı olmak istememiştim o yüzden kusura bakma. bende öyle hani böyle yerlerden konuşmayı doğru bulmuyorum seven zaten gelir konuşur.