nincakaplumbaga
hayvan gibi kız kesen şuursuzlar oldukça bizim düzeleceğimizi düşünmüyorum açıkçası. İnsan düşünür benimde anam var karım olacak kızım olacak bacım var. sırf bu yüzden kimseyle tokalaşmıyorum (kız olanlarla tokalaşmıyorum). yeter bırakın şu hayvanlığı.

Yorumlar

boxmen12
boxmen12
8 ay
ulan sırf o çocuklar-ı yüzünden tüm erkekler o damgayı yiyor
chen
chen
8 ay
karşı taraf elini uzatsa bile mi? enteresan
nincakaplumbaga
evet @chen isterse çok önemli biri olsun
hayalperestt
bir erkeğin yabancı(namahrem) bir kadınla tokalaşması haramdır,câiz değildir.bunun haram olduğuna delâlet eden delillerden birisi de,ma'mer bin yesârin rivayet ettiği hadis te resulullah efendimiz (s.a.v) şöyle buyurmuştur:"sizden birinizin başına demirden bir iğne batırılması,kendisine helâl olmayan (yabancı) bir kadına dokunmasından daha hayırlıdır." bu hadisi şerif'e uyaraktan tokalaşmıyorsan ne mutlu sana ve nicelerine.
anonim
anonim
8 ay
show yapmayin lan
nincakaplumbaga
bilader gelirsin tanışırız senin yaptığın show
anonim
anonim
8 ay
sana katılıyorum ama bir şey belirtmem lazım bazı kızlar var ki maalesef ,kankalarımdan biri de öyle neredeyse çıplak gezecek bilerek dekoltenin en açığını giyiyor ki erkekler ona yiyecek gibi baksın onu eklesin mesaj atsın (maalesef bazı erkekler de bunu yapıyor sayıları çok)sonra da ya bunlar mal gibi bakıyo of atmayın msj filan diyor, o kadar itici ki artık tahammülüm kalmadı benim de bir şey söylesem tesirsiz olacağını da biliyorum benzer bi konu konuşmuştuk ordan.anlamadığı şu hangi kadın öyle gezse aynı muameleyi görecek güzellikten değil vücudunu teşhir ettiği için.allah ıslah etsin