Rıza Kaan Tangöze
Rıza Kaan Tangöze
geçenlerde bir arkadaş neden bu kadar sık ve çok içtiğimi sormuştu. bende bunu sık sık düşünüyorum aslında bu aralar. ama aklıma yatan en mantıklı düşünce de şundan öteye gidemiyor. düşünmek için. özgürce düşünebilmek için bu. kendime başkalarına hayata karşı o kadar duvar örmüşüm ki. duvarlara biraz alkol serpmek iyi geliyor bazen. bazende daha kötü oluyorum. ama genel olarak gamsızım ayık halimle. böyle işte.

Cevaplar

Comeback
Comeback
bencee insan beyni fikirleriyle var ve biz ne dusunursek ona inaniriz kim ne demis nasil demis niye demis vs. bunlar tamamıyla boş senin alkole bakış açın ilaç , derdine derman ya da rahatça dusunmeni sağlayan bir antidepresan etkisi gibi bir şey. ve tum etki tamamıyla bakış açımizla alaka diye inaniyorum. her şeyin fazlası zarardır arkadaşım o yüzden kendine iyi davran aynı yaşlarını ayık yasayamayacaksin sonuçta 😉bir dost agsjsk
Rıza Kaan Tangöze
Rıza Kaan Tangöze
@kirikanat her şeyin fazlası zararsa bende ayıklığın fazlası zarar diyerekten sigaramdan bir kaç duman daha çekmeye gidiyorum. kendine iyi davranma kavramına inanmıyorum ben. benim bana yapabileceğimi hiç kimse yapamadı yapamaz :)
designer
designer
seviyosun bu hayatı
Rıza Kaan Tangöze
Rıza Kaan Tangöze
@designer sevdiğim anlar oldu evet