onumarkamsobee
kulağımda kulaklık. evet dayanamadım, yine bir ttec aldım kendime. kafami da dayandim cama, akıp giden manzarayı izliyorum. basimda ise hafif bir ağrı var. uyuyacagim sanirim yurda gittiğimde. bilemiyorum. uyumak yerine başka bir şeyler daha yapabilirim. mesela ders çalışabilirim. çok severim ya ders çalışmayı, ondan. yarın sınavım var. aslinda yoruldum. yorgunlugumun sebebini ise tam bilemiyorum. ama her şeyi rafa kaldirma isteği oluşturuyor bende. ben ise bu isteğe boyun eğmemeye calisiyorum. basarabilirim bence. bu kadar zaman durup da şimdi niye pes etsin ki kişi? şu yağmurda uyusam, dinlenir miyim acaba? belki dinlenebilirim.

Yorumlar

liseli
liseli
6 ay
heyy @onumarkamsobee nasılsın nerelerdesin? hiç karşılaşamıyoruz. :) foruma da girmedin aylardır gözümden kaçmadı değil. :d
onumarkamsobee
@liseli sifremi unutmusum ben. sonra zaten oradaki e-posta mi da unuttum. bir ara girip senle konusacaktim ama giremedim haliyle:( spor hak getire oldu zaten :( bu arada ben enguzelmevsimim olarak vardim. en son o halle konustum zaten senle :)
ciplakadam
ciplakadam
6 ay
yağmurda uyumalısın ...
onumarkamsobee
@ciplakadam sen hala buralarda miydin demek? bence de yağmurda uyumaliyim ama yağmurda uyumak icin disarida yer yok :(
liseli
liseli
6 ay
enguzelmevsimim nickini kullanan sen miydin? :)

ben de bu üye niye benim bir yazıma "ben sitenin ismiyle, kendi kullanici adimi ve sifremi unutmusum ondan girip soramadim sana oradan. kusura bakma :/ spor isim yatti da benim :d" böyle yorum yapmış diye düşünüyordum. hiçbir şey anlayamamıştım.

hiç haberim yoktu başka nickle de yazdığından, ben bu sitenin her an takipçisi değilim, sadece geliyorum yazıyorum ve çıkıyorum. kim yeni nick almış, kim siteyi bırakmış, kim geri dönmüş takip etme şansım yok.

ayrıca ben spor işini bir ömür boyu rafa kaldıralı 4 ay oluyor, dolayısıyla bahsettiğim sitede de artık yokum. İyi ki mesaj atmamışsın, atsan da göremezdim. :)
onumarkamsobee
ben anladığıni düşünmüştüm. sen bana sormayinca :d farkindayim pek geldiğin yok buralara. İyisin mi sen? nasil gidiyor? ne demek sporu birakmak? bak buna sasirdim işte
onumarkamsobee
@liseli etiketi unutmusum :(
liseli
liseli
6 ay
@onumarkamsobee hayatımda birçok şey değişti.

aslında tek bir şey değişti, ona bağlı olarak devamında diğer şeyler de değişti. çok şifreli konuşuyorum farkındayım. :) konuşma şeklim değişti, üslubum değişti, hayata bakış açım değişti, her şeyim değişti. ben değişince çevrem de değişti. hayatım komple değişti. ben bu değişimlerden çok memnunum.

bir yıllık süren sorgulama, 4 ay önce tamamlandı. e her şey değişince, spora ve sporculara olan bakış açım da değişti. spordan, spor camiasından soğudum. haliyle istediğim meslek de değişti, spor bilimcisi olmak istemiyorum artık. çift anadal yapıp biyolog ve astronom olmak istiyorum. neyse meslek hayalim oldukça uzun ve ayrıntılı, şimdi yazarsam yazı uzar gider...

ben değişimlerden çok memnunum. meğer bilmediğimi bilmediğim ne kadar çok şey varmış. :)
onumarkamsobee
buna çok sevindim @liseli . zamanla daha birçok şeyin değişecek. o değişimler devam edecek. yaşın kaç olursa olsun :) sanirim degisimlerin sebebinin basinda ailen geliyor. astronom olmayi istedigin hep bir belliydi de biyolog olmak istemen.. cok seviyorsun bilimi :) umarim olursun da bakalim :) mutlu oldum ya. eğer değişimler seni memnun ediyorsa devam etsin böyle. :)
ciplakadam
ciplakadam
6 ay
@onumarkamsobee sıkça itirafları okuyorum ama pek yazmıyorum :)