anonim
anonim
8 ay
eğitimde yabancı dil okuyan bir grup insan insancıklar güya çok coolsunuz ne arkadaşlığınız var ne insanlığınız ama niyeyse sadece kızları bu şekilde not istersiniz vermezler selam verirsiniz almazlar hepsi soğuk nevale toplasan 30 40 kişilik sınıflarda iletişim yok yazıııık 😊

Yorumlar

elt
elt
8 ay
ben de o insancıklardan biriyim bizim bölümden misin bilmiyorum ama selam vermelerin sadece vize ve final zamanına denk geliyorsa gayet haklılar haklıyız bir de genelleme yapmazsan sevinirim.
anonim
anonim
8 ay
genelleme yapma. kimse aynı değil. herkesi bir kefeye koyma. bahsettiğin kişiler kimse burdan değil yüzlerine söyle. İnsancıklarmıșmıș. önce üslubuna dikkat et!!!
odinson
odinson
8 ay
birisi şunu linç etsin.
anonim
anonim
8 ay
yaşasın insancıklar.
anonim
anonim
8 ay
bizi cool görmen senin fikrin biz kendimizi cool olarak görmüyoruz açıkcası ben herkese karşı sıcak kanlıyım ve herkese saygı duyuyorum . ha eğer bizi kendinden üstün görüyosan o senin ezikliğindir üzgünüm dostum hiç bir zaman elt okuyanlar kadar cool olamazsın çünkü kendini cool olmaya şartlamışsın tek amacın cool olmak .
anonim
anonim
8 ay
ha bide 30-40 kişilik sınıflar demişsin iletişim sıfır demişsin . eğer sen sadece not istemek için iletişim kuruyosan selam verdiğinde senin amacının sadece o kişinin notlarını istemek olduğunu bildikleri kadar zeki olduklarını bilmediğin içindir insanlarla sadece sınav zamanı iletişim kurman senin insanlığının olmadığının göstergesidir . şahsen kimse emeklerini bir başkasıyla paylaşmak istemez ve bunda hakkı vardır . sen de çalışmalısın bence . bir de elt kızlarına karşı ezikliğinizi bu kadar belli etmeyin buralarda ...
anonim
anonim
8 ay
hayir anlamadigim sey şu işiniz duşuyor aninda kankan arkadasin dostun oluyoruz kimse kimseye notunu vermek paylasmak mecburiyetinde degil oyle bir dunya yok gel dersine sende not tut kimseden birsey istemeye mecbur kalma bu nedir ya insanciklar demissin birde usluba bak. once bi dönun kendinize bakin sonra insanlari elestirin.
darkpassage
ben sadece yorumları okumaya geldim