onumarkamsobee
yemedi.. o filmi izlemeyi galip ömer tevfik'im yemedi. nasıl yesin ki? ben duygu konusunda git gelleri olan bir insanım (bu cümleyi tamamlayabilmek için yaklaşık olarak bir buçuk saat bekledim. niye? çünkü teyzem aradı :d). bugün malumunuz bolca uyudum ben. sonrasında kalkıp biraz kitap okudum ve açlığım kendini gösterdi. dışarı kahvaltıya çıktım. bakın saat 15:30'larda ve ben kahvaltıya lahmacun yemeye gidiyorum. yadırgamamam lazım aslında bu durumu. normalde kahvaltı da etmiyorum ben. samsun'da kaldığım zamanlarda da öğleden sonra herhangi bir saatte yapıyorum. neyse. sonra gelip bir film indirmeye başladım. hint filmi. "befikre" adında bir film. filmin adı "özgürlük" anlamına geliyor. biraz saçma bir film ama benim dansa olan tutkumu depreştirdi. yıllar yıllar önce tangoyla tanışmıştım ben. hatta 23 nisan mevzusu yüzünden yapmıştık da basit halini. şimdi yine merak saldım ona. utangaç bir insanım bu konularda ben ama olacak ! İkna edeceğim ve olacak ! neysee o film inekoysun, ben de kitabımı okuyakoyayım. okudum da. bir bölümü daha bitirdim ve uykum da yok. bu gece biraz daha ilerletirim kitapta kendimi. her ne kadar birileri bana o ibne gülüşü atıp "göreceğiz bakışı" şey etse de.. -.- :d şaka bir yana bir iki aydır elimde sürünüyor kitap. boş kafamla oturup okuyamıyorum çünkü. kafam illa ki dolu oluyor. ama artık dolu olsa da fark etmeyecek şekilde keyif alarak okuyorum. beni onunla tanıştıran kişiye buradan teşekkürler. İsim vermeden anlar o :d. film inince izledim gitti de çok saçmaydı. yani bir parça. en azından eğlendirdi. ranveer tutkum yüzünden izledim de kadını sevmedim -.-. sonrasında o bir taraflarımın yemediği filmi açtım, daha ilk on dakikada dramı bastı. ulan ben nasıl izleyeyim onu? :( bu üzgünlükle kapatıp, buraya yazı yazmaya başlamıştım işte. sonra teyzemle olan konuşmamız var. döktüm ona olanları. kaç seferdir kızlarla neden olmadığımı soruyordu. bu sefer geçiştirmedim, anlattım mevzuyu. kafasına onu da taksın istemiyordum çünkü. hayır yani ne gerek var takmasına? ama ben malımı biliyorum. ben takıyorum diye, o da takar. kadın hepatit olabilirim diye kan tahlili yaptırmamı istedi arkadaşın hastalığını duyar duymaz. ama mevzu kendiyle ilgili olunca da bana bir şey demek veyahut dedirtmek yok. ne ala memleket ya -.-. öyle uzun uzun olan konuşmadan sonra ben bir çamaşır atıp, kendi halime bürünüp duş alıp rahatlamalıyım. @ikizler sen cips dedikten sonra oldu bu olayların hepsi. o cipsi aklıma soktun ve ben kendimi market yollarında buldum kahvaltımdan sonra. ama olsun. bayadır yememiştim, özlemişim. :d aa minna! unutmadan bir otobüs ne kadara tutulabilir aşağı yukarı? galiba seneye mezuniyetime sülalem gelecek. teyzemle sayınca en az 10 kişi geliyordu da. gerçi bu 10 kişide kalır, artmaz. rahatları önemli o gelecek olanların. :d şimdiden durmuş neyi düşünüyorlar? acaba ben ölecek miyim o zamana kadar? niye bunu kimse düşünmüyor? mesela ben o vakte kadar ölüp kurtulmayı planlıyorum bu dünyadan :d.

Yorumlar

onumarkamsobee
@malifalitiko napiyosun abi sen :d az daha yapaydin, az olmus o :d
malifalitiko
@onumarkamsobe dua et şarjım azdı 😏
ikizler
ikizler
6 ay
bir de ben kendime geç kahvaltı ettim bugün diyordum 12 de kahvaltıya başlayınca. sen benden de ilerdeymişsin. gerçi ben 1.5 saat yaptım. 2 gündür hasta olduğumdan doğru düzgün bir şey yiyemediğimin acısını çıkardım diyebilirim. ama kahvaltıda lahmacun orjinal bir şeymiş. doğulu olsan normal de denizlide yok böyle bir şey sanırım. neyse afiyet olsun. :)
onumarkamsobee
@ikizler bu konuda beni gecemezsin. ben aksam yedi gibi kahvalti etmis insanim :d lahmacun burada hemen yan tarafimda oldugundan kahvaltim oluyor genelde. İyisin dimi simdi? tyani hastaligin?
ikizler
ikizler
6 ay
evet geçemem sanırım. benim rekorum bugünkü kahvaltımdı işte. çok şükür. yemek yemeye başladıysam iyileşmişim demektir. kahve bile gömdüm arkasından. özlemişim tadını yav :)
onumarkamsobee
aslinda iyisini yapiyosun. benim gibi olmayin aman diyeyim. bak mesela bugün de öyle bir sey olacak sanirim. :) oh oh afiyet olsun. kahve özlenmez mi ya..